To zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego zawojowało sieć. Na fotografii udostępnionej przez Marka Skwarskiego widzimy młodego prezesa PiS, który wybiera się na pochód pierwszomajowy. W dodatku został na nim uwieczniony z papierosem w ręku. Szef partii rządzącej neguje autentyczność zdjęcia twierdzi, że to fotomontaż.

Marek Skwarski podpisał upublicznione przez siebie zdjęcie: „Białystok, końcówka lat 70-tych. Przyszły naczelnik Polski, z extramocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy”.

Widzimy na nim Jarosława Kaczyńskiego wraz z trzema innymi mężczyznami i jedną kobietą. Prezes PiS ubrany jest w płaszcz, do którego przypiętą ma ogromną czerwoną kokardę.

Zdjęciem stało się ogromnym przebojem w sieci. Kto z internautów nie chciałby zobaczyć Kaczyńskiego z papierosem w ręku, zmierzającego na pochód pierwszomajowy?

Jednak sam zainteresowany neguje autentyczność tego zdjęcia. Przekonuje, że nie zna żadnej z osób, które widoczne są na zdjęciu, a jego twarz został wmontowana w fotografię.

– To nieprawda, że Jarosław Kaczyński chodził na pochody pierwszomajowe pod koniec lat 70. Był już wówczas działaczem opozycji antykomunistycznej. Pokazałem prezesowi to zdjęcie. On nie zna ani jednej osoby z tej fotografii. Jego zdaniem, to fotomontaż. Jego twarz została tu wmontowana – sprawę skomentował rzecznik PiS, Radosław Fogiel.

Białystok, końcówka lat 70-tych. Przyszły naczelnik Polski, z extramocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy.

Gepostet von Marek Skwarski am Dienstag, 15. Oktober 2019

ŻYCIE poleca również: JAROSŁAW KACZYŃSKI PREMIEREM? „JESTEM PRZEKONANY, ŻE TAK BĘDZIE”

Zobacz także: TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ! W PIS-IE POJAWIŁ SIĘ NOWY KACZYŃSKI!

Źródło: „onet.pl”