Folia aluminiowa jest powszechnie używana w wielu polskich domach. Jednak nie każdy wie, że może mieć także zastosowanie lecznicze. Wystarczy owinąć nią stopy!

Okres jesienno-zimowy to czas sprzyjający zachorowaniom na przeziębienia i grypy. Większość z nas stara się wtedy odpowiednio przygotować, by zapobiec męczącym chorobom. Wspomaganie odporności sokiem z cytryny i miodem zna każdy, a co z folią aluminiową?

Zobacz także:DOM ZA MNIEJ NIŻ 5 ZŁ? TO NIE ŻART – ZOSTAŁO 37 WOLNYCH NIERUCHOMOŚCI!

Okazuje się, że folia aluminiowa również sprawdzi się w walce z przeziębieniem. Przede wszystkim poradzi sobie z przemarzniętymi stopami, które często stają się głównym powodem zachorowań.

Co trzeba zrobić?

Wspomnianą folią aluminiową należy wielokrotnie owinąć czyste stopy i pozostawić je w takim stanie na około godzinę. Stopy nie tylko szybko się rozgrzeją, ale także wyeliminują nieprzyjemne uczucie bólu. To dobra metoda dla tych, którzy cały dzień pracują na stojąco lub intensywnie trenują.

Zobacz także: POLKA LAUREATKĄ NAGRODY NOBLA! WIELKI SUKCES NASZEJ RODACZKI!

Dzięki takim zabiegom na pewno nie zachorujesz, a dodatkowo twoje stopy będą wypoczęte i gotowe na kolejne wyzwania. Co najważniejsze, stosowanie folii aluminiowej jest całkowicie bezpieczne i nie ma obaw o skutki uboczne.

Z takich metod można korzystać codziennie, nie martwiąc się o zwiększone wydatki. Folia aluminiowa jest tania i powszechnie dostępna. Jak widać wcale nie trzeba wiele, by efekt był zaskakujący i skuteczny!

Źródło: „onet.pl”