„Mam Talent” to program, który skradł serca widzów na całym świecie. W każdej z edycji znajdzie się ktoś, kto na długo zapada w pamięć. W Wielkiej Brytanii znów zrobiło się głośno o występie czterech energicznych starszych pań, które rozpaliły widownię swoim występem w 2015 roku.

Jak przypomina Pikio.pl, w występie wzięły udział cztery energiczne staruszki:63-letnia Michelle, 70-letnia Heather, 80-letnia Lynn i 75-letnia Maxine. Wszystkie miały na sobie charakterystyczne babcine różowe sukienki.

Zdawać się mogło, że kobiety przedstawią typowy dla staruszek repertuar. Tak się jednak nie stało. Kobiety ustawiły się na czterech podestach, a w momencie puszczenia muzyki zdarły z siebie babcine kreacje i w cekinowych strojach zaczęły stepować!

Występ początkowo wprawił wszystkich w osłupienie. Jednak po chwili wszyscy zaczęli kibicować kobietom. Swoją postawą udowodniły, że wiek nie gra roli i każdy ma prawo do drobnego szaleństwa.

Czy to pies, czy nie pies? Zobacz sam: CO TAM SIĘ STAŁO… PRZEFARBOWALI PSY I MÓWILI LUDZIOM, ŻE TO PANDY! [WIDEO]

Poznaj ośmiolatka o wielkim sercu: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Ewelina Rozworska