Pod koniec marca na świat przyszedł syn Rafała i Kamili Maślaków. Maks ma już ponad pół roku i pierwsze próby mówienia za sobą. Ostatnio Rafał uczył swojego synka wymawiać ,,tato” i ku jego zdziwieniu Maksymilian pierwszy raz zwrócił się tak do ojca! Zobaczcie reakcje Rafała.

Rafał to prawdziwy wzór idealnego ojca. Z chęcią przejmuje połowę obowiązków nad niemowlakiem. Jak podaje Party, ostatnio, kiedy kąpał dziecko, maluch pierwszy raz powiedział do niego ,,tato”. Wzruszony ojciec podzielił się filmikiem z wydarzenia w sieci.

Powiedział! Pierwszy raz! Powiedział TATO 🤩 – pochwalił się Mister.

Mały Maks zachwycił nie tylko Rafała, ale także internautów:

– Cudowny i uroczy chłopczyk 😍

– Mega 😍 takie proste, a jaka duma 😊 gratulacje 😁

– Panie Rafale ślicznego ma Pan synka. Gratulacje

– Haha, później będzie biegać i krzyczeć tato, tato, tato. Moj synek ostatnio powiedział do mnie kocham, wspaniałe uczucie, nawet lepsze niz, gdy pierwszy raz powiedział mama. U nas pierwsze słowo było baba 😀 – pisali w komentarzach.

Zobaczcie sami:

Powiedział! Pierwszy raz! Powiedział TATO 🤩

Gepostet von Rafał Maślak am Sonntag, 27. Oktober 2019

https://www.instagram.com/accounts/login/

https://www.instagram.com/accounts/login/

Czy to pies w kociej skórze? Przekonaj się sam: PEWIEN KOT WYMYŚLIŁ NIEZŁY SPOSÓB NA ZNALEZIENIE WSPÓLNEGO JĘZYKA Z…PSAMI![WIDEO]

Apoloniusz Tajner o swoim małżeństwie z młodszą kobietą: APOLONIUSZ TAJNER Z ŻONĄ I DZIECKIEM W TELEWIZJI! PARA OPOWIEDZIAŁA M.IN. O RÓŻNICY WIEKU

Ewelina Rozworska