Wiele aktorek, które są w polskim show-biznesie już od lat, na początku nie wyróżniało się niczym szczególnym. Teraz to jedne z większych sław. Warto przypomnieć, które z nich przeszły przemiany dosłownie na naszych oczach!

Małgorzata Kożuchowska kiedyś niczym się nie wyróżniała. Za czasów Hanki Mostowiak z „M jak miłość” sprawiała wrażenie grzecznej, ułożonej, wręcz nudnej osoby, jednak gdy skończyła pracę na planie serialu, zamieniła się w piękną, świetnie ubraną kobietę!

Zobacz także: WAŻĄ SIĘ LOSY POLAKÓW ZA GRANICĄ. PREMIER MUSI PODJĄĆ KLUCZOWĄ DECYZJĘ!

Joanna Liszowska kiedyś nie stroniła od odważnych strojów i pokazywania wszystkich swoich wdzięków. Dziś jest bardziej subtelna, co dodaje jej uroku.

Katarzyna Zielińska nie chciała być przeciętna. Zadbała o siebie, zaczęła nosić stroje od znanych projektantów. Teraz już jest konsekwentna – nie eksperymentuje tak z kolorami włosów oraz ubraniami. Przyznaje, że dzięki starym zdjęciom może poprawić sobie humor.

Małgorzata Socha kiedyś nie potrafiła odpowiednio wykorzystać swojego potencjału. Dziś jest ikoną stylu i mody, wszyscy są oczarowani jej przemianą!

Anna Mucha mówiła, że jej najseksowniejszym organem jest mózg. Teraz jest postrzegana jako piękna i seksowna aktorka! Ma już 39 lat, a wygląda perfekcyjnie. I choć nie ma już wokół niej tylu skandali, to jeśli trzeba – wie, jak zrobić, by było o niej głośno.

Zobacz także: WIADUKT ZAWALIŁ SIĘ NA PRZEJEŻDŻAJĄCE SAMOCHODY! MAMY WIDEO ZE ZDARZENIA!

Weronika Rosati debiutowała jako nastolatka. Na początku mocno eksperymentowała z włosami, makijażem i stylizacjami. Dziś jest międzynarodową gwiazdą!

Sylwia Gliwa długo była w cieniu reflektorów. Była dziewczyna Borysa Szyca jest teraz stałą bywalczynią salonów, a odważne zdjęcia na Instagramie bardzo podobają się jej obserwatorom!

Kamila Baar swój debiut zaliczyła 17 lat temu. Z nieśmiałej kobiety zamieniła się w gwiazdę, obecnie jest także ambasadorką jednej z ekskluzywnych marek odzieżowych.

Anna Guzik znana była z tego, że jest „większą” kobietą. Postanowiła to zmienić! Obecnie wygląda obłędnie!

Julia Kamińska przeszła niesamowitą przemianę – tak, jak jej bohaterka z „BrzydUli”. Całkowicie zmieniła styl i fryzurę. Nie można oderwać od niej wzroku!

Źródło: „interia.pl”