Internet to źródło wielu informacji, jednak nie wszystkie publikowane w sieci wiadomości są zgodne z prawdą. Internauci coraz częściej mają do czynienia z fake newsami. Wczoraj, jeden z nich, dotyczył życia lidera zespołu T.Love – Muńka Staszczyka.

Jak się okazało w środę, w sieci krążyła informacja o śmierci wokalisty T.Love. Z wiadomości wynikało, że artysta odszedł w wyniku komplikacji po wylewie, do którego doszło w lipcu. Szokująca wiadomość wstrząsnęła fanami, jednak zespół błyskawicznie zareagował.

Na oficjalnym profilu T.Love pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym członkowie zespołu uspokoili fanów i zdementowali plotki. Na szczęście Muniek Staszczyk żyje i ma się dobrze.

„Kochani, po sieci krąży fake news na temat Muńka. Absolutnie DEMENTUJEMY te fałszywe doniesienia — Zygmunt ma się dobrze i Was serdecznie pozdrawia. Sprawą się zajęliśmy, nie klikajcie prosimy w ten link i nie dawajcie satysfakcji człowiekowi, który próbuje w podły sposób żerować na nieprawdziwej informacji dotyczącej stanu zdrowia Muńka. Dużo miłości i dobrego dnia dla Was”

Kochani, po sieci krąży fake news na temat Muńka. Absolutnie DEMENTUJEMY te fałszywe doniesienia - Zygmunt ma się...

Gepostet von T.Love/Muniek am Mittwoch, 23. Oktober 2019

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz tutaj: JULIA WIENIAWA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z TATĄ! NIEZŁE Z NIEGO CIACHO

Zobacz także: MILEY CYRUS JEST W CIĄŻY?! KTO JEST OJCEM DZIECKA PIOSENKARKI?

Weronika Wojciechowska