W jednym z najnowszych wywiadów, Maciej Stuhr podzielił się z fanami swoją opinią na temat rodziny i wychowania dzieci. Aktor zdradził również, że stał się celem nieprzychylnych komentarzy ze strony internautów.

44-latek wielokrotnie dał się poznać jako bardzo opiekuńczy i rodzinny człowiek. Liczba jego obowiązków zawodowych nieustannie jest bardzo szeroka, ale mimo to cały czas stara się poświęcać swojej rodzinie jak największą ilość wspólnych chwil. W jednym z ostatnich wywiadów Stuhr opowiedział o komentarzach, jakie otrzymywał w związku z wychowywaniem dziecka swojej wybranki.

Żona aktora, Katarzyna Błażejewska spotkała się ostatnio z byłą prezenterką MTV, Katarzyną Burzyńską. W rozmowie opowiedziała, jakim 44-latek jest ojcem. – Maciek jest nad wyraz cierpliwy. Chłopcy uwielbiają po nim skakać i naprawdę trwa to czasem bardzo długo. I widzę, że ma już dość, że mu skaczą po brzuchu i machają jego kończynami, ale znosi to z pokorą i godnością. Potrafi być zdecydowany i konkretny. Jak ja rano wstaję ze Staśkiem i wyprawiam go do szkoły, to siedzimy sobie przy śniadanku, rozmawiamy, rozmawiamy i nagle się okazuje, że jest późno i trzeba się spieszyć, i poganiać Staszka mocno – powiedziała.

Stuhr ma dwójkę dzieci – 19-letnią Matyldę ze swojego poprzedniego małżeństwa, a także 3-letniego Tadeusza z obecnego związku. Ponadto wychowuje Stanisława, syna Błażejewskiej z poprzedniej relacji. To właśnie ten fakt sprawia, że 44-latek często staje się obiektem nieprzychylnych komentarzy ze strony internautów.

– Ja mam bardzo dużo hejterów internetowych. I czasami, jak pojawi się jakieś zdjęcie naszej rodzinki: ja ze Stasiem gdzieś tam, zaraz znajdzie się jakiś chojrak jeden z drugim, który chce mi w wyrafinowany sposób dopiec. Wtedy pojawia się takie niewinne pytanko: „A nie przeszkadza Ci, że to nie Twoje dziecko?” Na początku w ogóle go nie zrozumiałem, bo coś takiego nie przychodzi mi do głowy. Dopiero jak przeczytałem ten komentarz, drugi, trzeci, czwarty raz – bo on powracał przy pewnych okazjach – to zrozumiałem, że to nie jest takie niewinne pytanie, pomyślałem sobie, że tutaj gdzieś tkwi tajemnica – mówi Stuhr.

Przeczytaj także: TAJNER ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ TRZECI! UJAWNIAMY IMIĘ MALEŃSTWA – JEST NIECODZIENNE!

Polska diwa wciąż zachwyca. Zobacz: EDYTA GÓRNIAK NIEUSTANNIE BŁYSZCZY. JEJ OSTATNIA ZJAWISKOWA KREACJA ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW!

Źródło: „Plotek.pl”