W polskim show – biznesie nieustannie pojawiają się informacje o rozpadzie kolejnych związków popularnych osób. Jak wiemy, niedawno swoje rozstanie ogłosiła Doda czy też Martyna Wojciechowska. Okazuje się jednak, że niektóre małżeństwa mają się całkiem dobrze!

Jak prezes TVP uczcił rocznicę swojego ślubu?

Jak podaje portal Super Express, 18 lipca minął rok odkąd Jacek Kurski oraz jego ukochana partnerka zostali małżeństwem. W tym czasie na świecie zdążyła się już pojawić córeczka pary, która obecnie ma cztery miesiące.

Okazuje się, że państwo Kurscy postanowili oddać się świętowaniu swojej ślubnej rocznicy i w tym celu udali się do Krakowa! Najpierw odwiedzili sanktuarium w Łagiewnikach, a następnie wynajęli pokój w jednym z hoteli, z którego okien rozciąga się niewiarygodnie piękny widok na Kraków.

Ogromna miłość!

Co więcej, Jacek Kurski wręczył swojej żonie ogromny bukiet czerwonych róż, taki sam, który ofiarował jej tuż po narodzinach córeczki. Para świętowała swoją rocznicę na balkonie hotelowym i nie przeszkadzała im w tym nawet nadchodząca burza!

– Nie znam bardziej kochającego i mądrego człowieka niż Jacek. To urodzony strateg, wrażliwy ojciec i wspaniały mąż. Wiele razem przeszliśmy i nigdy nie przestaliśmy się wspierać. Nasze małżeństwo jest jak dom, który powstał na skale – wyznała Joanna Kurska podczas jednego z wywiadów, którego udzieliła dla Super Expressu.