Nie da się ukryć, że Antek Królikowski dość łatwo się zakochuje i w ostatnim czasie miał już wiele partnerek. W 2020 roku młody aktor zaczął spotykać się z Joanną Opozdą, jednak nagle w sieci pojawił się oficjalny komunikat o rozstaniu pary.

Burzliwa historia!

Jak jednak przypomina portal Jastrząb Post, już w grudniu ubiegłego roku Antek i Joanna postanowili, że odbudują swój związek i ponownie zaczęli się spotykać. Jak donosiły portale, Antek Królikowski bardzo często był widywany na osiedlu, na którym mieszka Joanna Opozda.

Co więcej, portal Pudelek donosił ostatnio, że Joanna oraz Antek planują ślub, a młoda kobieta wyprawiła już nawet swój wieczór panieński! Na ten moment nie pojawiły się co prawda oficjalne informacje od zakochanych, jednak doniesienia o rzekomym weselu potwierdził Harry J Makeup, który jest makijażystą gwiazd i będzie wykonywał makijaż ślubny dla Joanny Opozdy w dniu jej ślubu.

A więc to prawda!

- To oficjalne! Robię makijaż na ślub dla mojej kochanej Joanna Opozda! Uwielbia #blask, który zawsze tworzymy razem, ponieważ jej glamour wygląda tak tutaj. Jak myślisz, jaki makijaż zrobimy na jej ślub? Czy powinna wyglądać bardziej efektownie, czy bardziej naturalnie? – napisał makijażysta na swoim profilu.

A więc jednak! Po burzliwym rozstaniu, zakochani postanowili wrócić do siebie i szybko chcą zalegalizować swój związek!