Najnowszy Joanny Opozdy w jej mediach społecznościowych, który jest odpowiedzią na komentarz jednej z Internautek robi w sieci szał. Kobieta nie wytrzymała i przerwała długo trwającą ciszę. Wymowny komentarz w sprawie jej rozstania z Antkiem Królikowskim mówi wiele – co takiego wyznała przed społecznością?

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego wywołał całe pektrum różnych emocji – na początku fani dość żartobliwie podchodzili do szybkiej zmiany partnerki przez aktora, mając na uwadze, że dosłownie “chwilę” temu był zakochany w kimś innym. Nie wróżyli więc tej relacji zbyt długiego stażu.

Kiedy zaś para ogłosiła rozstanie, wiele fanów spodziewało się tego. Zimą jednak pojawił się oficjalny komentarz, że postanowili dać sobie drugą szansę. Co więcej, pojawiły się także spekulacje o tym, że para zamierza wziąć ślub!

Opozda nie wytrzymała!

Fani zaczęli wspierać ich we wspólnej drodze, jednak w dalszym ciągu nieznany był powód chwilowego rozstania – fani spekulowali, że doszło tam do zdrady ze strony Antka. Aktorka więc odpowiedziała.

- Nie rozumiem jednak skąd ta pewność, ze zostałam przez Antka zdradzona? (…) Tylko my wiemy dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać… Nie ukrywam, że to był dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. (...) Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest dla nas najważniejsze. - napisała.