Jak podają media, obecnie Donald Tusk przebywa w Chorwacji. Polityk udał się wraz ze swoją rodziną na wakacje do pięknego Dubrownika! Okazuje się jednak, że wielu osobom nie spodobał się ten wyjazd!

Donald Tusk musiał odpocząć!

Jak podaje portal Super Express, Donald Tusk zaledwie kilka chwil po powrocie do krajowej polityki zaznaczył, że potrzebuje urlopu i musi udać się na kolejne wakacje. Jak wyznał znany polityk, obiecał on swoim wnukom, że spędzi z nimi czas.

Donald Tusk zaznaczył jednak, że tydzień to stosunkowo krótki czas, aby w pełni odpocząć, jednak wyznał, że takie wakacje są mu potrzebne przed objazdem całego kraju, który niebawem rozpocznie.

Mocna krytyka!

Okazuje się jednak, że taki stan nie spodobał się bratu Jarosława Kaczyńskiego – Jan Maria Tomaszewski dość dosadnie skomentował zachowanie Donalda Tuska. Podczas rozmowy z Super Expressem cioteczny brat lidera partii PiS wyznał, co nie podoba mu się w zachowaniu Tuska.

- Dla mnie to jest szokujące, że po tak intensywnej pracy Tusk dopiero po kilku dniach pojechał odpocząć do Chorwacji. Tusk miał jeździć po Polsce, więc w ramach objazdu po kraju, odwiedził Chorwację. Myślałem, że jednak szybciej Tusk postanowi odpocząć, a czekał tyle dni... Życzę Tuskowi, żeby z Chorwacji skoczył jeszcze do Grecji, a później na Dominikanę! – powiedział Jan Maria Tomaszewski.

Dodatkowo brat Kaczyńskiego dodał, że przewiduje iż Tusk długo nie wytrzyma w Polsce, bowiem w porównaniu do Brukseli nie ma tu wykwintnego jedzenia oraz wystawnych salonów.

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA HISTORIA! NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZAKOŃCZENIA! OJCIEC I SYN PONOWNIE SPOTKALI SIĘ PO DWUDZIESTU CZTERECH LATACH ROZŁĄKI

Przypomnij sobie: GWIAZDA GRUPY 2 PLUS 1 ZOSTAŁA JUŻ KOMPLETNIE ZAPOMNIANA. ELŻBIETA DMOCH BYŁA KIEDYŚ JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH WOKALISTEK. CO SIĘ Z NIĄ TERAZ DZIEJE

Portal "Życie" pisał również: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE LATA ŻYCIA IRENY DZIEDZIC? ZNANA PREZENTERKA I GWIAZDA TELEWIZJI ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI. PORUSZAJĄCE WARUNKI ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE