Takie historie nie zdarzają się zbyt często! Jednak to, co wydarzyło się w Chinach, pokazuje nam, że ani przez chwilę nie należy tracić nadziei na szczęśliwe zakończenie!

Straszna historia!

Jak podaje portal Wirtualna Polska, w Chinach ojciec odnalazł swojego ukochanego syna po 24. latach od porwania. Chłopiec zaginął kiedy bawił się przed domem i od początku wiadomo było, że został on uprowadzony przez handlarzy ludźmi, co w Chinach jest niestety bardzo częste.

Kobieta oraz mężczyzna, którzy porwali chłopca sprzedali go niedługo rodzinie, która zamieszkiwała w jednej z sąsiednich prowincji. Do porwania doszło w 1997 roku, a chłopiec miał wówczas dwa latka.

Ojciec chłopca nie dał jednak za wygraną. Przez ponad dwadzieścia lat pokonywał na swoim motocyklu tysiące kilometrów, aby za wszelką cenę odnaleźć swojego ukochanego syna. Mężczyzna przemierzył dwadzieścia prowincji, a do jego motocykla przytwierdzona była flaga, na której zamieścił zdjęcie dziecka.

Tym razem wszystko skończyło się szczęśliwie!

Finalnie po 24. latach chłopca udało się odnaleźć, a w poszukiwaniach pomogła tamtejsza policja, która przeprowadziła badania DNA pozwalające upewnić się, że odnaleziono porwanego chłopca.

Jak jednak zaznacza BBC, problem porywania i handlu ludźmi w Chinach nadal jest bardzo popularny. Co roku w tym kraju tysiące dzieci znikają bez śladu, a chińska policja w wielu przypadkach jest bezradna.

Jak informował portal "Życie": UPAŁY NIE ODPUSZCZAJĄ, WYDANO ALERTY BEZPIECZEŃSTWA. SYNOPTYCY OSTRZEGAJĄ, ŻE BĘDZIE JESZCZE CIEPLEJ. WARTO PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TAK EKSTREMALNE WARUNKI

Przypomnij sobie: WSPANIAŁE WIEŚCI Z ŻYCIA JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH UCZESTNIKÓW KULTOWEGO PROGRAMU “SANATORIUM MIŁOŚCI”. ZDZISŁAW WRESZCIE ODNALAZŁ MIŁOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ OGROMNE ZMIANY W EMERYTURACH. WSZYSTKIE OSOBY POBIERAJĄCE ŚWIADCZENIE MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE