Najnowsze i bardzo zaskakujące informacje dotyczące jednego z najbardziej lubianych przez Polaków programów telewizyjnych. Jeden z uczestników, którego losy podczas trwania programu były bardzo burzliwe wreszcie ujawnił światu wspaniałe wieści! Zdzisław po długich poszukiwaniach odnalazł prawdziwą miłość! A może to ona odnalazła jego? O co chodzi – koniecznie przeczytaj!

“Sanatorium miłości”, podobnie jak “Rolnik szuka żony” są jednymi z najchętniej oglądanych programów emitowanych przez TVP. Społeczeństwo polskie uwielbia śledzić perypetie zwykłych ludzi i ich drogę do odnalezienia prawdziwej miłości, a także wraz ze swoimi ulubieńcami przeżywać wszelkie emocje.

W każdej edycji pojawiają się osoby, które szczególnie mocno zapadają w pamięć - jedną z takich osób jest szarmancki i kulturalny motocyklista, Zdzisław Wasiak.

W końcu odnalazł szczęście!

Jak pisaliśmy niedawno, w programie Zdzisław próbował stworzyć poważną relację z Jadwigą. Niestety, nie udało się, a mężczyzna powrócił do byłej partnerki. Jak się okazuje, ten związek także nie przetrwał.

Ostatnio jednak w swoich mediach społecznościowych wyznał, że wróciła do niego... Miłość sprzed lat, której kiedyś się oświadczył!

- Niespodziewanie adresatka moich oświadczyn również spojrzała na mnie inaczej, zaczęliśmy się na nowo spotykać, na nowo się ze sobą oswajać i poznawać. Miłość chodzi zawiłymi drogami, a moja przyszła przez to, że wziąłem udział w programie. - mówił zadowolony Zdzisław.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY