Najnowsze informacje dotyczące rodziny Tusków właśnie wypłynęły na światło dzienne - mogą mocno zaskoczyć! Kasia Tusk, córka byłego premiera w jednym z udzielonych wywiadów postanowiła szczerze wypowiedzieć się o relacjach, jakie panują w rodzinie. Prawda wyszła na jaw! Co takiego wyznała?

Donald Tusk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych polityków w Polsce. Były premier kraju często zamieszcza wymowne wpisy w mediach społecznościowych nawiązujące do polityki, jednak czasem także wrzuca zdjęcia prywatne, a fani polityka uwielbiają je oglądać.

Dotychczas takie zachowania Donalda Tuska sprawiały wrażenie, że łączy go bardzo bliska więź z rodziną. Czy to prawda? Na ten temat postanowiła wypowiedzieć się córka mężczyzny.

Cała prawda wyszła na jaw!

Kasia Tusk, o której niedawno pisaliśmy (blogerka spodziewa się drugiego dziecka!) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów dla magazynu Vogue wyznała prawdę o relacjach w rodzinie. Okazuje się, że łączą ich naprawdę bliskie relacje!

- Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu. Wcześniej dzielili życie między Trójmiasto a Warszawę, potem była Bruksela. Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi. Wreszcie mam ich przy sobie i korzystam z tego, ile się da. - wyznała uszczęśliwiona blogerka.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY