Jak informuje portal Pomponik, Krzysztof Krawczyk pozostawił po sobie więcej niż jeden testament. Okazuje się bowiem, że pierwszy z dokumentów powstał jeszcze w 2002 roku. Testament ten uwzględniał przekazanie części majątku muzyka na rzecz syna – Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Czy syn muzyka otrzyma część majątku?

Warto jednak zaznaczyć, że w 2020 roku powstał drugi dokument określający sposób, w jaki ma zostać rozdysponowany spadek po zmarłym muzyku. Ważny jest jednak fakt, że w tym dokumencie brak jest informacji na temat syna Krzysztofa Krawczyka i majątku, jaki zapisał mu ojciec. Jedyną osobą, która ma prawo do majątku po zmarłym muzyku jest Ewa Krawczyk.

Jak podają media, dokładnie 18 maja odbyła się pierwsza sprawa dotycząca majątku po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Okazuje się jednak, że sąd w Zgierzu na ten moment odroczył sprawę i zarządził, aby Ewa Krawczyk – wdowa po zmarłym muzyku, przedstawiła wcześniejsze dokumenty.

Jaki wyrok wyda sąd?

Na ten moment nie jest jednak wiadomo, czy sąd stwierdzi, iż testament sporządzony przez Krzysztofa Krawczyka w 2002 roku jest nadal ważny. Jak jednak zaznacza prawniczka Krzysztofa Krawczyka Juniora, Monika Kucwaj – Zarzycka, najbardziej możliwe jest, że sąd ogłosi, iż majątek przypada żonie, a synowi należy się zachowek.

- Jemu, jako osobie trwale niezdolnej do pracy, będzie przysługiwał zachowek w wysokości jednej trzeciej wartości spadku po ojcu – zaznaczyła prawniczka podczas rozmowy z „Twoje Imperium”.

Co więcej, obecnie Krzysztof Krawczyk Junior nie pracuje, ani nie ma mieszkania. Zarabia na swoje życie poprzez śpiewanie na łódzkich ulicach. Jak zatem zakończy się sprawa i czy zostanie ona rozwiązana polubownie?

Jak informował portal "Życie": 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH EMERYTURY? TO BARDZO MOŻLIWE. NAUKOWCY ZAJMUJĄCY SIĘ FUTUROLOGIĄ ZAPOWIADAJĄ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ KOLEJNE LATA W POLSCE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W PODATKACH. ZOSTANIE WPROWADZONA NOWA ULGA. SKORZYSTAJĄ NA TYM MILIONY POLAKÓW. KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ I O JAKIEJ KWOCIE MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY