Zmarły Krzysztof Krawczyk miał za sobą kilka małżeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak.

Kuzynka Krzysztofa Krawczyka Juniora ostro skrytykowała go w sieci

Jakiś czas temu z tego świata nie tylko odszedł Krzysztof Krawczyk, ale również jego brat. Okazuje się, że syn zmarłego muzyka nie wziął udziału w pogrzebie swojego wujka.

Jego zachowanie nie spodobało się córce Andrzeja, zmarłego brata Krzysztofa Krawczyka. W krótkim wpisie na Facebooku kobieta zdradziła, że jej rodzice przez jakiś czas wychowywali Krzysztofa Krawczyka Juniora, a jego nieobecność na ostatnim pożegnaniu jej ojca jest karygodna i Junior powinien się wstydzić.

Krzysztof Krawczyk junior i Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk junior i Krzysztof Krawczyk

Ponadto kobieta zdradziła, że organizacją całego pogrzebu zajęła się wdowa po Krzysztofie Krawczyku. Ewa otrzymała specjalne podziękowania od rodziny zmarłego Andrzeja.

To nieprawdopodobne, co jest powodem konfliktu

Zaskoczeni internauci stwierdzili, że kobieta nie powinna oceniać, kto przyszedł na pogrzeb, a kto nie. W końcu jest to indywidualna sprawa i każdy przeżywa śmierć biskiej osoby na swój sposób.

Magdalena Krawczyk stwierdziła jednak, że mimo różnych przeciwności losu, Junior powinien pojawić się na pogrzebie swojego wujka, bo w końcu opiekował się on nim przez pewien okres w jego życiu.

Jak myślicie, młoda kobieta miała rację?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO