Minął już ponad miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Nie słabnie jednak zainteresowanie mediów osobą znanego artysty. Ostatnio na jaw wyszła prawda, którą muzyk skrywał przed swoimi fanami przez wiele lat.

Mało kto o tym wiedział!

Jak przypomina portal Pomponik, Krzysztof Krawczyk dopuścił się zdrady swojej pierwszej żony – Grażyny Krawczyk. Jego partnerka nakryła muzyka z Haliną Żytkowiak – członkinią formacji Amazonki. Finalnie Krzysztof Krawczyk postanowił oświadczyć się Halinie Żytkowiak.

Ślub muzyka oraz jego nowej partnerki nie był jednak tak łatwy do zrealizowania, jakby mogło się to wydawać. Krzysztof Krawczyk nie uzyskał bowiem unieważnienia swojego pierwszego małżeństwa z Grażyną Krawczyk, z którą również posiadał ślub kościelny. Muzyk postanowił więc wziąć ślub z Haliną Żytkowiak w obrządku prawosławnym.

- W wielkiej tajemnicy przyszedł do mnie z Haliną i zapytał, czy będę ich świadkiem na ślubie. Zgodziłem się, bo bardzo lubiłem Krzyśka i uważałem go za bardzo dobrego artystę. Jakoś przekonaliśmy naszego managera, by na jeden dzień zwrócił nam paszporty i stawiliśmy się z nimi w cerkwi. Nie wiem, jak Krzysztof to załatwił, ale od razu odbył się ślub i to bardzo uroczysty – wyznał podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik Ryszard Urbański, który został wówczas świadkiem na ślubie Krawczyka i Żytkowiak.

Związek nie przetrwał zbyt długo

Jak doskonale wiemy, małżeństwo Krzysztofa Krawczyka oraz Haliny Żytkowiak nie przetrwało jednak próby czasu i finalnie zakończyło się rozwodem. Owocem związku jest syn pary – Krzysztof Junior, który przez długi czas nie mógł pozbierać się po rozwodzie swoich rodziców.

Kiedy natomiast Krzysztof Krawczyk poznał swoją ukochaną Ewę, postanowił unieważnić małżeństwo kościelne zawarte z Grażyną Krawczyk i ponownie stanąć przed ołtarzem. Małżeństwo z Ewą Krawczyk przetrwało aż do śmierci artysty.

Jak informował portal "Życie": NIEGDYŚ BYŁA WSCHODZĄCĄ GWIAZDĄ. NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK SPRAWIŁ, ŻE ODSUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. KATARZYNA CHRZANOWSKA DO DZIŚ NIE MOŻE STŁUMIĆ TĘSKNOTY

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT