Najnowsze informacje dotyczące rodziny Krzysztofa Krawczyka właśnie ujrzały światło dzienne. Pierwsza żona artysty po długim czasie przerwała milczenie. Kobieta w zatrważającym apelu zwraca się się do Internautów z prośbą o pomoc. Fani nie mogą uwierzyć w to, co ostatnio słyszą... O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, od kiedy w mediach w całej Polsce pojawiła się informacja o śmierci jednego z najwybitniejszych muzyków – Krzysztofa Krawczyka - ciężko było w to uwierzyć.

Po odejściu artysty w mediach na światło dzienne zaczęły wypływać nieznane dotychczas, a także zaskakujące fakty dotyczące życia prywatnego piosenkarza. Jak wynika z relacji mediów, a także samego syna Krawczyka, panowie mieli ze sobą ciężkie relacje.

Pierwsza żona artysty przerywa milczenie

Krzysztof Krawczyk junior, 47 – letni mężczyzna chory na padaczkę ostatnio wziął udział w programie “Uwaga”, gdzie wyznał całą prawdę o swoim życiu. Wyznał, że utrzymuje się z renty wynoszącej zaledwie 1000 złotych i mieszka w malutkim mieszkaniu wraz ze stryjem oraz jego rodziną.

Pierwsza żona Krawczyka, Grażyna Krawczyk mocno apeluje do rodziny Krawczyków, a także do Internautów o okazanie pomocnej dłoni synowi artysty.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY