Od pewnego czasu życie Dawida Narożnego było pełne zmartwień. Jak informuje portal Super Express, partnerka gwiazdora musiała stawić się w sądzie. Co było tego powodem?

Muzyk ułożył sobie życie na nowo

Dawid Narożny jakiś czas temu rozstał się ze swoją byłą żoną, Magdaleną Narożną. Jak doskonale wiemy, cały proces rozstania bardzo wnikliwie można było obserwować w mediach społecznościowych. Nie da się jednak ukryć, że rozstanie było niezmiernie burzliwe.

Znany muzyk po rozstaniu zaczął układać sobie życie na nowo. Jak przyznaje sam Dawid Narożny jest obecnie bardzo szczęśliwy ze swoją nową partnerką – Joanną. Para doczekała się także syna. Jednak w ostatnim czasie w ich rodzinie pełno było powodów do zmartwień.

Jaki finał miała sprawa?

Okazuje się bowiem, że partnerka Dawida Narożnego została zaatakowana przez obcą kobietę podczas pobytu w hotelu. Co więcej, atakująca oskarżyła Joannę o to, że użyła gazu pieprzowego. Finalnie sprawa trafiła do sądu, a o jej przebiegu poinformowała sama Joanna za pośrednictwem swojego Instagrama. Okazuje się, że przebieg sprawy był korzystny dla partnerki muzyka.

- Pewna Pani pozwała mnie o użycie gazu w Zakopanem jednak zapomniała, że w hotelu jest kamera i widać dokładnie, jak to ja zostaje przez nią zaatakowana, uderzona i wówczas broniąc się użyłam tego gazu. Więc sama sobie zaszkodziła... – zaznaczyła Joanna.

Jak zatem widać, to koniec stresu zarówno dla Joanny, jak i dla Dawida Narożnego. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WSPANIAŁE WIEŚCI DOTYCZĄCE TOMASZA STOCKINGERA WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY CZŁONEK RODZINY. FANI MASOWO GRATULUJĄ

O tym się mówi w Polsce: PONAD 2 MILIARDY ZŁOTYCH UKRYTE W JEDNYM Z POLSKICH PAŁACÓW? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. SENSACYJNE DONIESIENIE. TO MOŻE BYĆ PRAWDZIWY PRZEŁOM

O tym się mówi na świecie: DZIESIĄTA ROCZNICA ŚLUBU KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE. Z TEJ OKAZJI PARA ZAMIEŚCIŁA W SIECI FOTKI, KTÓRE PODBIJAJĄ INTERNET. FANI SĄ ZACHWYCENI

Z życia gwiazd: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA