Całkiem nowe informacje dotyczące rodziny zmarłego Krzysztofa Krawczyka, które raz po raz wypływają na światło dzienne zaskakują niemalże wszystkich. Najnowsze wieści, do których dotarły media przedstawiają skrywany latami ogromny problem, jaki istnieje w rodzinie Krawczyków. Internauci są zaskoczeni tak zatrważającą sytuacją, nie mieli o niej pojęcia...

Informacja o śmierci jednego z najwybitniejszych polskich artystów, Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła niemalże wszystkimi - zarówno młodszą częścią publiczności, jak i starszą, która od kilkudziesięciu lat związana jest z twórczością piosenkarza.

Po odejściu artysty na jaw wychodzą kolejne fakty o jego rodzinie, które przez wiele lat były dobrze ukrywane. Okazuje się, że syn artysty znajduje się w niezwykle ciężkiej sytuacji... O co chodzi?

Krawczyk junior poszukuje mieszkania

Jak tłumaczy Krzysztof Cwynar, twórca Studia Integracji, a zarazem opiekun chorego syna Krzysztofa Krawczyka, junior ma ogromny problem ze zdobyciem mieszkania komunalnego.

Wiadomo, że syn Krzysztofa Krawczyka jest osobą niepełnosprawną, cierpi na padaczkę od wielu lat i aktualnie mieszka z wujem oraz jego rodziną. Opiekun juniora twierdzi, że czas szukać dla niego pomocy, ponieważ w malutkim mieszkaniu nie ma miejsca na kilka osób.