Julia Wróblewska od samego początku mocno angażuje się w protesty przeciwko ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z którą w naszym kraju zaostrzone zostanie prawo aborcyjne.

Aktorka nie godzi się na to i głośno o tym mówi!

Jak informuje portal Pudelek, jakiś czas temu Julia Wróblewska opublikowała na swoim Instagramie relacje z marszu kobiet. Co więcej, celebrytka przyznała, że podczas manifestacji doznała kilku obrażeń, mimo iż była przebrana za ciężarną!

Wczoraj natomiast na profilu aktorki pojawiło się nowe zdjęcie. Julia Wróblewska trzyma na nim transparent na którym widnieje napis: „Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawne”. Gwiazda nie spodziewała się jednak takiego odbioru jej postu. Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których znalazły się także te, mocno krytykujące zachowanie gwiazdy.

- Heh, Julka największa beka to jest z Ciebie i Twojej żenującej walki każdego dnia o atencję. Czekamy na relację z kolejnego pobicia, spryskania gazem i lądowania kosmitów na Placu Trzech Krzyży – napisał jeden z internautów i tym samym wywołał niemałą kłótnię.

- Wypier**laj trollu – odpisała na zaczepkę Julia Wróblewska.

Rozgorzała gorąca dyskusja!

Jak się jednak okazuje, odpowiedź gwiazdy nie spodobała się wielu osobom, które dość dosadnie skrytykowały takie zachowanie.

- Pakuj walizki i nie wracaj. Nie ma miejsca w Polsce na takie osoby, które się wstydzą, skąd pochodzą;

- Brawo, „Damo”, pokazałaś klasę! Nie masz szacunku do innych, to i ludzie nie mają go do ciebie – pisali obserwatorzy.

- Nie wstydzę się, skąd pochodzę, wstydzę się tego, co nasz rząd robi i jak ośmiesza nas na arenie międzynarodowej – zareagowała na zarzuty sama aktorka.

Co więcej, wśród komentujących pojawiły się także osoby, które mocno bronią postawy Julki oraz jej poglądów.

- Nie przejmuj się tymi trollami, którzy próbują cię obrazić. Chwytają się tanich zagrywek, typu wyciąganie twojej choroby, tylko po to, żebyś się gorzej poczuła. Oni karmią się cudzymi nieszczęściami, bo sami są nieszczęśliwi – napisała jedna z osób obserwujących gwiazdę.

Kto ma rację w całym sporze i jak finalnie zakończy się sytuacja związana ze strajkiem kobiet? Niestety, nastroje na temat manifestacji są w ostatnich dniach bardzo skrajne!

Jak informował portal "Życie": NIEZWYKŁA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "CZTERJ PANCERNI I PIES"! JUŻ NIEBAWEM POJAWI SIĘ OGROMNA NIESPODZIANKA ZWIĄZANA ZE ZNANĄ PRODUKCJĄ

Przypomnij sobie: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA ZDROWIA. PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA JEDNAK DOSTANĄ PODWYŻKI? RESORT DOKŁADNIE WYJAŚNIA GORĄCĄ KWESTIĘ

Portal "Życie " pisał również: ALICJA JANOSZ PRZECHODZI PRZEZ BARDZO TRUDNE CHWILE. GWIAZDA PIERWSZEJ EDYCJI IDOLA PRZYZNAŁA, ŻE Z JEJ ZDROWIEM NIE JEST NAJLEPIEJ. JAK SIĘ CZUJE