Alicję Janosz znamy jako zwyciężczynię pierwszej edycji polskiego „Idola”. Mimo, że sukces młodej Alicji miał miejsce wiele lat temu, kobieta nieustannie jest aktywna w show – biznesie.

Artystka zniknęła na jakiś czas

Kiedy Alicja Janosz zaprezentowała swój talent podczas pierwszej edycji „Idola” Polacy zakochali się w jej głosie. Młoda dziewczyna zajęła pierwsze miejsce w programie, jednak jej kariera nie rozwinęła się w zaskakującym tempie.

Jak informuje portal Pomponik, Alicja Janosz na kilka lat zniknęła z mediów, jednak kiedy ponownie z nich zagościła okazało się, że wyszła za mąż, została także mamą, a dodatkowo nieustannie spełnia się muzycznie.

Co więcej, Alicja Janosz praktycznie cały czas utrzymuje kontakt ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Na Instagramie nieustannie udostępnia swoje nagrania, a także zdjęcia ze swojego codziennego, rodzinnego życia. Ostatnia fotografia mocno zaniepokoiła fanów gwiazdy.

Zdjęcie zasmuciło fanów!

Okazuje się bowiem, że Alicja Janosz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie kołnierz ortopedyczny.

- Nie to, żebym była jakaś sztywna, ale to już drugi tydzień w kołnierzu... 🙈 Bo dla niektórych maseczka lub przyłbica to za mało 😉Trzeba się jeszcze przebrać za Sigme lub Pi 🤪. Dobrze, że są miejsca, w których energia naturalnie zaczyna się harmonizować. Dla mnie w tym tygodniu było trudno momentami, ale jak mantrę powtarzam sobie, że to minie i wybieram miłość. Wchodzę w to uczucie i zmieniam energię w moim domu. Na to mam realny wpływ... – napisała Alicja Janosz pod zdjęciem.

Pod postem niemal natychmiast zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy wspierających artystkę.

- Alu szybciutko wracaj do zdrowia ! W swojej karierze 3 razy miałam coś usztywnionego więc wiem jak się czujesz;

- Boże jak pięknie napisane Alu ❤️ duzo zdrowia;

- Uwielbiam Twoje przemyślenia 🙏 czuję się podobnie, staram się otaczać dobrą energią, ale bywa różnie... Trzeba nam przetrwać, nie ma wyjścia 🤍🤍🤍 dużo zdrówka dla Ciebie, "sztywniaro" – pisali fani.

Gwiazda nie określiła jednak, co dokładnie jest przyczyną takiego zaopatrzenia ortopedycznego. Mamy jednak nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy!

Jak informował portal "Życie": KIEROWCY W CAŁYM KRAJU MUSZĄ UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ! NIEWYKLUCZONE SĄ BLOKADY MIAST, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA ZDROWIA. PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA JEDNAK DOSTANĄ PODWYŻKI? RESORT DOKŁADNIE WYJAŚNIA GORĄCĄ KWESTIĘ

Portal "Życie " pisał również: ZAKOCHAŁA SIĘ, A MĘŻCZYZNĘ ŻYCIA ODEBRAŁA JEJ WŁASNA CÓRKA! NIEZWYKLE SMUTNA HISTORIA PEWNEJ KOBIETY, ŻADNA Z NAS NIE CHCIAŁABY TEGO DOŚWIADCZYĆ