Robert Lewandowski przez wiele lat uważał, że współpracuje z najlepszym managerem. Ich relacja była na tyle stabilna, że uważali za zbędne podpisywanie dodatkowych umów, twierdzili bowiem, że darzą się ogromnym zaufaniem. Ostatnio jednak zaszły dość poważne zmiany.

O co dokładnie chodzi?

Jak podaje portal Super Express, Robert Lewandowski powołał do pracy nowego managera. Poprzedni natomiast uważa, że piłkarz powinien wypłacić mu 9 milionów euro. Co takiego jest przyczyną takiego konfliktu?

Głos na temat całej sprawy zabrał ostatnio w magazynie #HOT Adam Baran – komentator sportowy. Co sądzi o całej sprawie i o co dokładnie chodzi w konflikcie, jaki w ostatnich dniach powstał pomiędzy piłkarzem, a jego byłym managerem, a zarazem przyjacielem?

Pozew trafił do sądu

Adam Baran wyznał, że pozew od byłego managera piłkarza wpłynął już do Gospodarczego Sądu Okręgowego w Warszawie. Kucharski pozwał firmę RL Management i twierdzi, że Robert Lewandowski przeznaczał firmowe pieniądze na cele prywatne.

- Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie – wyjaśniła natomiast rzeczniczka Lewandowskich – Monika Bodnarowicz.

Jak zatem zakończy się cała sprawa i czy były manager piłkarza otrzyma kwotę, o której mówi od samego początku konfliktu?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: AKTOR ZNANY ZE ZŁOTOPOLSKICH POWAŻNIE UCIERPIAŁ W WYPADKU. W POWROCIE DO ZDROWIA NIEZBĘDNA JEST DŁUGOTRWAŁA REHABILITACJA, PRZYDA SIĘ KAŻDA POMOC

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK MA JUŻ DOŚĆ KĄŚLIWYCH UWAG OD INTERNAUTÓW. MŁODEJ MAMIE PUŚCIŁY NERWY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ OBNIŻEK CEN! POLACY BĘDĄ NIESAMOWICIE ZADOWOLENI. KTÓRE Z PRODUKTÓW BĘDĄ TAŃSZE I O ILE