Bayernowi Monachium udało się w wielkim stylu wejść w sezon 2020/2021. W meczu w piątek drużyna z Monachium zdobył aż osiem bramek przeciwko Schalke 04 Gelsenkirchen. Robertowi Lewandowskiemu udało się zdobyć jedną bramek, a także wziął udział w spektakularnej asyście.

Niestety, wielką radość zmąciła kontuzja. Lewandowski doznał jej po bliskim spotkaniu z Ozanem Kabakiem. Trener Bayernu, Hans Flick ze sporym strachem patrzył na najlepszego strzelca Bundesligi w trakcie wywiadu. Robert Lewandowski wyszedł z szatni, mocno kulejąc. Sytuacja była zatem mocno podejrzana, co do dalszej dyspozycji Polaka.

Robert Lewandowski po kontuzji z piątkowego meczu w Bundeslidze nie wyszedł na trening

Robert Lewandowski nie wyszedł na boisko podczas oficjalnego treningu Bayernu Monachium. Powodem tego stanu jest fakt, że polski piłkarz zmaga się z urazem, którego doznał w trakcie 1. kolejki Bundesligi.

Choć w teorii uraz nie jest poważny, ani bardzo dokuczliwy to jednak dolegliwości przez weekend nie minęły i w poniedziałek „Lewy” nie mógł wyjść na trening Bawarczyków.

Z czym zmaga się obecnie najlepszy snajper Bundesligi? Na jego lewej stopie widoczny jest sporej wielkości siniec na lewej stopie. Choć kontuzja nie ma głębokich skutków ubocznych to wykluczyło to udział Lewandowskiego w zajęciach sportowych Bayernu.

Co mówią lekarze? Jak donosi Bild, cytowany przez Sport Interia medycy są przekonani, że to nic poważnego, a powrót Lewandowskiego do gry jest bardzo bliski. Zgodnie z zapewnieniami polski zawodnik ma wystąpić już w czwartek w meczu o Superpuchar Europy. Będzie to mecz Bawarczyków z hiszpańską Sevillą.

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE