Najnowsze informacje o Krystynie Pawłowicz! Kobieta właśnie ujawniła światu swój skrywany przez lata wielki sekret! Nikt o nim nie wiedział! Internauci są mocno zaskoczeni, ale są także pod wrażeniem tego, co kobieta potrafi.

Jak powszechnie wiadomo, Krystyna Pawłowicz należy do grona najbardziej popularnych i zwracających na siebie uwagę osobistości polskiej sceny politycznej.

Ze względu na często kontrowersyjne, a zarazem zabawne posty zamieszczane w mediach społecznościowych kobieta zyskała rozpoznawalność oraz wizerunek niepoważnego polityka – z jej zdaniem nie zgadza się wielu internautów. Według specjalistów pani polityk szerzyła na swoim Twitterze tak zwaną mowę nienawiści, bezpośrednio i negatywnie zwracając się do niektórych osobistości w swoich wpisach.

Ponadto, ekscentryczny i mocno zwracający na siebie uwagę wizerunek kobiety także przyczynił się do zwiększenia jej popularności w sieci.

Krystyna Pawłowicz, profesor prawa aktualnie pełni funkcję sędziego Trybunału Konstytucyjnego, a w przeszłości była posłanką Prawa i Sprawiedliwości.

Ostatnio jednak Krystyna Pawłowicz podzieliła się z internautami swoim skrywanym przez lata talentem… O co chodzi?

Krystyna Pawłowicz potrafi rysować?

Jak się okazuje, Krystyna Pawłowicz ma talent artystyczny. Kobieta ostatnio pochwaliła się w sieci rysunkami sprzed czterdziestu lat!

Jakby tego było mało, sprzedała je za niemałą sumę. Internauci byli w szoku kiedy dowiedzieli się, że za jeden obraz kobieta dostaje 600-700 zł!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE CIĘŻARNEJ BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU