Pewien mężczyzna ostatnio wybrał się do lasu na grzyby. Nie spodziewał się jednak, że skończy się to dla niego tak dramatycznie… Co takiego zatem się stało? Internauci są mocno zaskoczeni całą sytuacją i wręcz nie mogą w to uwierzyć!

Jak powszechnie wiadomo, w ostatnich dniach w niemalże całym kraju panuje bardzo jesienna, deszczowa aura, a dodatkowo wysokie temperatury bardzo sprzyjają pojawianiu się w lasach grzybów.

Nic więc dziwnego, że Polacy masowo ruszyli do lasu w poszukiwaniu tych dobrodziejstw natury. Grzyby są uwielbiane w naszym kraju ze względu na całe mnóstwo potraw bądź sposobów ich marynowania.

W Polsce tysiące osób marynuje grzyby w occie, suszy, bądź wykorzystuje świeże, zebrane grzyby do przygotowania zupy, sosu czy farszu do mięsa.

Grzyby mają pyszny, intensywny smak – nie budzi to zatem zdziwienia, że są tak lubiane.

Niestety, wyprawa do lasu czasem może skończyć się tragicznie – a zwłaszcza wtedy, kiedy wybieramy się do lasu sami. Taką nieprzyjemną przygodę przeżył ostatnio mieszkaniec województwa opolskiego. Mężczyzna w pewnym momencie… złamał nogę!

Na miejscu pracowało aż 20 strażaków!

Mężczyzna natychmiast powiadomił odpowiednie służby o zdarzeniu. Pogotowie, niestety nie mogło dotrzeć do mężczyzny, gdyż był w samym środku lasu.

Musieli interweniować strażacy – poszkodowany znajdował się w tak trudnym położeniu, że w akcji wzięło udział aż 20 strażaków!

Cała akcja trwała dwie godziny.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU