Grzegorza Kowalczyka znamy z takich produkcji jak „Uprowadzenie Agaty”, „Diagnoza” czy „Ekstradycja”. Co więcej, artysta zasłynął także w jednym z najpopularniejszych musicali w naszym kraju, mowa tutaj oczywiście o musicalu „Metro”.

Aktor zagrał w wielu znanych produkcjach

Największą sławę Grzegorzowi Kowalczykowi przyniosła jednak rola w serialu „Złotopolscy”, gdzie wcielił się w Czipena – mężczyznę, który był kierownikiem w restauracji założonej przez Martę Gabriel.

Jak podaje portal Super Express, w ostatnim czasie Grzegorz Kowalczyk przeszedł bardzo poważny wypadek, który zakończył się dla niego skomplikowanym złamaniem kolana.

Źródło: filmweb.pl

Potrzebna jest nawet najmniejsza pomoc!

Chcąc wrócić do pełnej sprawności, aktor potrzebuje długiej i zarazem bardzo drogiej rehabilitacji. Okazuje się jednak, że jest to dla niego spory wydatek. Grzegorz Kowalczyk postanowił więc założyć zbiórkę na stronie pomagam.pl.

- Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Grzegorz Kowalczyk i jestem aktorem filmowym i byłym tancerzem warszawskich teatrów. Tydzień temu uległem wypadkowi który spowodował złamanie mojego kolana w trzech miejscach. Niezbędna jest operacja o rehabilitacja abym mógł wrócić nie tylko do zawodu, ale i normalnego życia. Przez wiele lat starałem się pomagać innym. Od 25 lat jestem honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Wiem jak bardzo potrafią być wdzięczni Ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzięczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role już czekają – wyjaśnił Grzegorz Kowalczyk na stronie zbiórki.

Obecnie dzięki zbiórce zostało zebrane ponad 4400 złotych. Aktor potrzebuje jednak 20 000 złotych, aby wrócić do pełnej sprawności. Link do zbiórki tutaj.

Źródło: filmweb.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: POLACY POWINNI BARDZO UWAŻAĆ. OKAZUJE SIĘ, ŻE MOŻNA SPŁACAĆ DŁUG, KTÓRY NIE ISTNIEJE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK MA JUŻ DOŚĆ KĄŚLIWYCH UWAG OD INTERNAUTÓW. MŁODEJ MAMIE PUŚCIŁY NERWY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI