Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu po raz kolejny została mamą. Gwiazda bardzo cieszyła się z przyjścia na świat małego Henryczka. Nie ukrywała jednak, że szybko chciałaby także wrócić do pracy zawodowej.

Gwiazda ma dość wścibskich fanów

Jak donosi portal Pudelek, fani Perfekcyjnej Pani domu podzielili się na dwa obozy. Jeden z nich gromadzi tych obserwatorów, którzy wiernie kibicują swojej idolce i nie mogą wyjść z podziwu nad tym, jak młoda mama z powodzeniem godzi tyle obowiązków! W drugim obozie zgromadziły się natomiast osoby, które nieustannie wytykają Małgosi różnorodne niedociągnięcia.

Przez wiele lat obecności w show biznesie, gwiazda przyzwyczaiła się już do obecnego wszędzie hejtu i faktu, że w sieci zawsze znajdzie się ktoś, kto wie lepiej. Co więcej, Małgorzata Rozenek nauczyła się także dość dosadnie odpowiadać na niestosowne komentarze swoich obserwatorów.

View this post on Instagram

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi - miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Wojna w komentarzach?

Ostatnio Małgorzata Roznek wzięła udział w kampanii reklamowej jednej z marek odzieżowych. Kiedy tylko gwiazda pochwaliła się zdjęciem z sesji na swoim Instagramie w komentarzach zawrzało. Jedna z obserwatorek napisała bowiem:

- A kto Tobie dziecka pilnuje?

W tym momencie miarka się przebrała, a Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i dość mocno odpowiedziała na wścibski komentarz.

- Znasz przysłowie „Bogatemu diabeł dzieci kołysze”? – napisała gwiazda.

Niemal natychmiast pojawiły się komentarze fanek, które również stanęły w obronie Małgosi.

- Serio? A kto pilnuje tysiącom kobiet które wróciły do pracy? Ty tak na poważnie?

- Zazdrość ludzka nie zna granic, Ja bym się bardzo wstydziła na Pani miejscu. Wszystko wszystkim, ale takie teksty są tak żenujące – brzmiały niektóre z komentarzy pod postem gwiazdy.

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE