Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich gwiazd. Ma wielu fanów, którzy stoją za nią murem, choć coraz więcej pojawia się także krytycznych głosów.

„Perfekcyjna” urodziła syna zaledwie trzy miesiące temu. Od tego czasu na profilach zarówno Małgosi, jak i Radka Majdana co rusz pojawiają się nowe zdjęcia Henia. Rodzice kochają swojego szkraba i chcą się nim pochwalić, a internauci rozpływają się nad słodkim niemowlęciem.

Świeżo upieczona mama jest szczęśliwa, że po kilku latach starań udało jej się spełnić marzenie – to pierwsze dziecko gwiazdy oraz jej męża, Radosława Majdana.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa

Twojego życia Małgorzata Rozenek stara się wycisnąć jak najwięcej. Potrafi zarobić nawet na dodatkowych kilogramach, które zostały jej po ciąży. To właśnie one zapewnią celebrytce dodatkowe 500 000 zł. Gosia Rozynek pracuje na planie nowego programu o słodkim tytule Rozenek cudnie chudnie.

Ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawił się nowy post z planu. Widzimy na nim Małgosię pozującą z kubkiem kawy przy produkcyjnych w kamperze.

- Na planie. Idealne połączenie wakacyjnego #vibes z pracą - napisała.

Jedna z fanek postanowiła zapytać Małgorzaty o to, co wie życiu jest nie idealne. Na odpowiedź Goni nie trzeba było długo czekać.

"A coś w pani życiu jest nieidealne?".

"Niektórzy followersi"- odpisała.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU