Były prezydent ma wreszcie czas na relaks i oddawanie się przyjemnością. Nie ulega wątpliwości, że sporo uwagi poświęca swojej żonie. Jest jednak coś jeszcze, co skradło jego serce.

Była para prezydencka nie miała jak wrócić do domu!

Na samym początku pandemii Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy przebywali na wycieczce w Alpach, a koronawirus spowodował, że była para prezydencka nie miała możliwości, aby wrócić do kraju.

Kiedy tylko wrócili do domu i odbyli kwarantannę postanowili natychmiast ruszyć do swojego ulubionego miejsca. Jak informuje portal Wirtualna Polska, państwo Kwaśniewscy mają bowiem ogromną posiadłość w samym sercu Mazur. To właśnie tam odbywają się ich spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Prezydent wreszcie ma czas na odpoczynek!

Jak się okazuje sam prezydent kocha spędzać czas w Krainie Wielkich Jezior. Odpowiada mu bowiem spokój jakiego może tam zaznać. Prezydent dużo pływa po jeziorze swoim jachtem, a także grilluje ze znajomymi.

Jak się jednak okazuje, państwo Kwaśniewscy podczas pandemii pokochali także czytanie książek i oglądanie seriali. Podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu, były prezydent wyznał, że jego serce podbił serial „American Crime Story: Zabójstwo Versace”.

Serial ten jest opowieścią o zabójstwie samego Gianniego Versace i składa się aż z 19 odcinków! Okazuje się więc, że była para prezydencka spędziła wiele godzin przed telewizorem, aby dokładnie obejrzeć cały sezon serialu. Nie ulega wątpliwości, że serial spodobał się także byłej Pierwszej Damie, która uwielbia niebanalne stylizacje jakie możemy oglądać w produkcji o Versace.

Jak informował portal "Życie": DZIŚ WIELKI DZIEŃ DLA BOŻENY DYKIEL. GWIAZDA OBCHODZI URODZINY. NIKT JEDNAK NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ILE MA LAT

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA