Dwa lata temu pożegnaliśmy Korę. Wielu fanów do dziś jednak nie może pogodzić się z jej stratą. Kora zmarła z powodu przegranej walki z chorobą nowotworową.

Fani nadal nie wierzą w to, co się stało

Kora tworzyła niesamowicie udany związek z Kamilem Sipowiczem. Kiedy wokalistka poznała swojego przyszłego partnera, była w związku małżeńskim z Markiem Jackowskim, z którym to wspólnie powołała do życia zespół Maanam.

Kora nie mogła jednak ukrywać uczucia, jakim darzyła Sipowicza i po niedługim czasie zdecydowała się na rozwód z Jackowskim. Wtedy też fani mieli nadzieję, że bardzo szybko dojdzie do ślubu z Sipowiczem. Tak się jednak nie stało. Para pobrała się dopiero po 40. latach wspólnego pożycia.

Związek Kory i Kamila Sipowicza trwał do końca dni wokalistki. Mężczyzna przyznawał, że strata ukochanej to dla niego ogromny cios, jednak nie wyobraża sobie, aby resztę życia miał spędzić sam. Fani nie do końca zgadzali się z jego słowami i twierdzili, że jeśli Kamil Sipowicz rozpocznie kolejny związek to tym samym okaże brak szacunku dla zmarłej partnerki.

Źródło: gala.pl

Kontrowersje wokół nowego związku Sipowicza

Jednak niedawno Kamil Sipowicz oznajmił, że związał się z 37-letnią Sylwią. Mimo, iż od śmierci Kory minęły już dwa lata, fani nadal nie mogą w pełni zaakceptować wyboru mężczyzny.

Jak informuje portal Pikio, ostatnio na temat nowego związku Sipowicza wypowiedziała się siostra Kory, Anna Kubczak. Okazuje się, że kobieta nie ma nic przeciwko nowemu związkowi szwagra i życzy mu jak najlepiej. Podkreśla, że samotne życie nie jest najprostsze i każdy zasługuje na szczęście.

Sam Kamil Sipowicz wspomina natomiast słowa swojej zmarłej partnerki i zaznacza, że sama nie miałaby nic przeciwko temu, aby ułożył sobie życie na nowo.

- "Miłość zaczyna się od miłości" - tak jak Kora powiedziała, można kochać wiele osób. Wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i nie żyje [...], to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a najwięcej szczęścia daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - zaznaczył Sipowicz.

Źródło: viva.pl

Jak informował portal "Życie": MAGDA NAROŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA BARDZO ODWAŻNĄ ZMIANĘ. NIE BRAKUJE USZCZYPLIWYCH KOMENTARZY OD FANÓW

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA