Katarzynę Dowbor kochają tysiące Polaków. W programie „Nasz nowy dom” pokazuje bowiem, że jest ona pełna empatii i ma ogromne serce. Prezenterka uwielbia pomagać ludziom i nie oczekuje za to niczego w zamian! Jej program przyciąga przed telewizory tłumy Polaków.

Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Jak informuje portal wtv.pl, ostatnio Katarzyna Dowbor wyznała, że zdecydowała się na napisanie testamentu. Jak sama przyznała, chce w ten sposób zabezpieczyć swoich bliskich i być spokojna.

- Warto być przygotowanym na wszystko - zaznaczyła gwiazda.

Katarzyna Dowborpodczas rozmowy z tygodnikiem „Świat i ludzie” wyznała, że napisała testament . Jak się okazuje, kobieta nadal chce realizować się zawodowo, a testament jest tylko zapewnieniem przyszłości jej bliskich.

Instagram: katarzyna_dowbor_official

Prezenterka nie zamierza przejść na emeryturę

- Spokojnie, ja mam zamiar pożyć jeszcze 40 lat. Po prostu chcę, żeby moje dzieci nie miały w przyszłości problemów. Jesteśmy młodzi, zdrowi, wydaje nam się, że będziemy żyć wiecznie, a wszystko się może zdarzyć. Są wypadki i inne okoliczności życiowe - powiedziała gwiazda podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

- My, Polacy, boimy się spisywania testamentu. Mamy jakąś obsesję, że ściągnie to na nas nieszczęście. Bzdury i zabobony! To niczego nie ściągnie, tylko załatwi sprawy. Mój tata zrobił to na wiele lat przed śmiercią i nie było żadnych problemów. A my z bratem wiedzieliśmy co się gdzie znajduje i kto co dostaje, po śmierci taty nie było żadnych kłótni. A co się dzieje w tych rodzinach, w których nikt nie spisał testamentu? Wiadomo, awantury i histeria! - dodała Katarzyna Dowbor.

Możemy zatem być spokojni. Ulubiona prezenterka Polaków nie zamierza odsunąć się w cień i zaprzestać swojej działalności. Nadal będziemy mogli obserwować ją na ekranach naszych telewizorów!

Instagram: katarzyna_dowbor_official

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ