Żona byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego już od pierwszych dni, kiedy została Pierwszą Damą zyskała ogromne uznanie Polaków. Nikt jednak nie jest w stanie określić, ile lat ma Jolanta Kwaśniewska.

Była uwielbiana przez społeczeństwo

Polacy uwielbiali ją niemal za wszystko. Za szyk i elegancję jakie jej towarzyszyły. Nie bez powodu Jolanta Kwaśniewska została okrzyknięta ikoną stylu!

Co więcej Pierwsza Dama zdobyła także uznanie dzięki temu, że udzielała się w niezliczonej ilości akcji charytatywnych. Uwielbiała przebywać z ludźmi i pomagać im. Nieustannie była aktywna, niezależnie od swojego męża. Sama podejmowała inicjatywy i wychodziła do społeczności. Dzięki temu Polacy obdarzyli ją ogromnym zaufaniem i szacunkiem. Jolanta Kwaśniewska pełniła rolę Pierwszej Damy aż przez 10 lat!

Jak informuje portal Lelum, od chwili kiedy Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opuścili mury pałacu prezydenckiego minęło już 15 lat. Co ciekawe, po wyglądzie byłej Pierwszej Damy ani trochę nie widać upływu lat. Żona byłego prezydenta wygląda niesamowicie dobrze! Mało kto jest w stanie uwierzyć w to, ile lat ma Jolanta Kwaśniewska.

Instagram @ aleksandraleksandrowna

Nikt nie może w to uwierzyć!

Była Pierwsza Dama urodziła się 3 czerwca 1955 roku, a więc okazuje się, że ma obecnie 65 lat! To niemałe zaskoczenie bowiem Jolanta Kwaśniewska jest w świetnej formie. Nadal wygląda bardzo promiennie i wciąż mocno udziela się społecznie.

Obecnie jest prezeską fundacji „Porozumienie bez barier”, którą założyła w 1997 roku. Jolanta Kwaśniewska z wykształcenia jest natomiast prawnikiem. Niejednokrotnie mogliśmy ją oglądać również w roli prezenterki telewizyjnej. Nie ulega więc wątpliwości, że mimo wieku, Jolanta Kwaśniewska ma ogromne pokłady energii!

Źródło: nto.pl

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ