Kariera Weroniki Rosati sięga roku 2000, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się przed kamerą w serialu "Klasa na obcasach". Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Ani w "M jak Miłość" oraz jej filmowy debiut w "Pitbullu". Obecnie jej filmografia zawiera już kilkadziesiąt pozycji, a sama Rosati nie ma zamiaru zwalniać tempa i stale podejmuje się nowych projektów.

Poza karierą, oczkiem w głowie aktorki jest przede wszystkim jej czteroletnia córeczka Elizabeth - owoc jej związku z ortopedą Robertem Śmigielskim. Niestety, ich miłość nie potrwała długo i zrodziła w życiu Weroniki niemal same problemy... Jak wygląda obecnie relacja aktorki z byłym partnerem?

Zaskakujące fakty na temat stosunków z Robertem Śmigielskim

Chociaż początkowo związek Weroniki i Roberta sprawiał wrażenie udanego, to roku od zerwania Rosati wyjawiła, że partner stosował wobec niej przemoc. Prokuratura postawiła ortopedzie zarzuty i od tamtego czasu pomiędzy nim a byłą narzeczoną trwa ciągła sądowa batalia.

Chociaż ostatecznie Rosati otrzymała sądowy zakaz wypowiadania się na temat stosowanej wobec niej przemocy, to nie ma zamiaru zatrzymywać się w walce o prawa swoje oraz swojej córeczki.

Od pewnego czasu w mediach krążyły pogłoski na temat rzekomej ugody, jaką aktorka miała zawrzeć z byłym partnerem dla dobra córki. Jak się jednak okazało, żadnej ugody nie było i prawdopodobnie nie będzie - obecnie Rosati dba jedynie o to, by mała Ela w żadnym stopniu nie ucierpiała na zaistniałej sytuacji. Zależy jej również na tym, by sprawy toczyły się "w swoim tempie", tak by dziewczynka nie była zmuszona za kilka lat czytać nieprzyjemnych rzeczy na temat swoich rodziców.

"Chciałabym, żeby wszystko przebiegało tak, żeby było najlepiej dla małej" - podsumowała aktorka.

Gwiazda wyznała również, że z byłym partnerem nie dzielą się opieką nad pociechą i obecnie wychowuje córkę zupełnie sama. Zaznaczyła także, że nie chce wypowiadać się na tematy dotyczące jej związku, gdyż jest to niezwykle delikatny temat mogący w przyszłości zaszkodzić jej córce.

Czy Śmigielski odpowie za to, co przeżyła przez niego aktorka?

Zobacz także: Najnowsze zdjęcie Marty "Mandaryny” Wiśniewskiej z dziećmi zrobiło furorę. Nie do wiary, jak oni wyrośli

Może cię zainteresować: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Trenerka nie ma szacunku do ojczyzny? Żona piłkarza przegapiła ważny szczegół

Pisaliśmy również o: Co Małgorzata Rozenek-Majdan sądzi o posunięciu swojego brata? Michał „Misha” Kostrzewski rozpoczął pracę dla Telewizji Polskiej