Pomimo swojego młodego wieku, Julia Wieniawa to w ostatnim czasie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. 21-latka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów, a producenci filmów, seriali i programów telewizyjnych wręcz zabijają się o to, by mieć ją na planie swojej produkcji.

Nikogo nie zdziwi więc fakt, że również jej związek z aktorem Nikodemem Rozbickim cieszy się podobnym rozgłosem. Zarówno media, jak i fani celebrytki chętnie dowiadują się kolejnych rzeczy z miłosnego życia młodej pary. A układa im się podobno naprawdę dobrze!

Po miesięcznej podróży po Europie, podczas której mogli się poznać jeszcze lepiej, zakochani wrócili do Polski i niemal natychmiast wpadli w wir pracy. Pojawili się m.in. na gali Off Camera w Krakowie, podczas której zachwycili wszystkich obecnych swoimi nietypowymi kreacjami... Co takiego założyli?

Grochy się przyciągają

Wieniawa i Rozbicki to naprawdę udana para. Młody aktor zdradził fanom, że Julia to dla niego największa muza, a sama celebrytka chętnie chwali się ukochanym na swoim Instagramie, wstawiając wspólne, urocze zdjęcia. Nikt nie spodziewał się po nich jednak aż takiego dopasowania!

W piątek, 3 września, rozpoczął się w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera, który potrwa jeszcze przez kilka kolejnych dni. Pojawiły się na nim największe gwiazdy polskiego kina - nie mogło zabraknąć również Nikodema Rozbickiego, który już od 2014 roku regularnie pojawia się przed kamerą. Towarzyszyła mu Julia Wieniawa, która ostatnio nie odstępuje go ani na krok.

Chociaż wszyscy dobrze wiedzieli, że Rozbicki i Wieniawa stanowią naprawdę dobraną parę, to wszystkich zaskoczyły ich porażająco dopasowane kreacje...

źródło: Instagram/plotek.pl
źródło: Instagram/plotek.pl

Podczas festiwalu para postawiła na grochy - Julia założyła długą, wyciętą suknię z tym motywem, a Nikodem dopasował się do niej ubierając koszulę uszytą z tego samego materiału. Jakby tego było mało, celebrytka dopełniła swój strój białymi szpilkami w czarne groszki, a aktor - ciężkimi butami w białe plamy.

Pomimo, że para prezentowała się naprawdę zjawiskowo, to od samego patrzenia na nich można dostać oczopląsu!

Zobacz także: Co Małgorzata Rozenek-Majdan sądzi o posunięciu swojego brata? Michał „Misha” Kostrzewski rozpoczął pracę dla Telewizji Polskiej

Może cię zainteresować: Monika Richardson szczerze o rozpadzie małżeństwa. Otrzymała od byłego męża poważne zarzuty

Pisaliśmy również o: Oliwia Bieniuk musi zrezygnować z marzeń o studiach aktorskich. Powód jest zaskakujący. Co się stało