Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Katarzyna Dowbor związana jest z telewizją od lat, podobnie jak jej syn Maciej Dowbor. Okazuje się, że przed kamerą pojawi się już niebawem córka prowadzącej program "Nasz nowy dom" - Marysia Dowbor. Jak będzie wyglądał jej telewizyjny debiut?

Dowborowie i telewizja

Katarzyna Dowbor z telewizją związana jest od kilku dekad i wciąż cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów. Początki jej kariery medialnej to lata 80. ubiegłego wieku. Przez wiele lat była związana z Telewizją Publiczną, teraz możemy oglądać ją w roli gospodyni programu "Nasz nowy dom", emitowanego na antenie Polsatu.

W ślady sławnej mamy poszedł syn Maciej, który od lat pojawia się przed kamerami. Przez ostatnie kilka lat, podobnie jak jego mama związany jest z Polsatem, gdzie współprowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo".

Katarzyna Dowbor doczekała się także córki Marysi, która przez długi czas trzymała się z dala od świateł fleszy i kamer. Maria nie zdecydowała się pójść w ślady mamy i starszego brata. Zdecydowała się na studia psychologiczne w Wielkiej Brytanii. Katarzyna Dowbor przyznała, że jej córka przypomina bardziej swojego tatę - dziennikarza Jerzego Baczyńskiego. Jest "bardzo zrównoważona i poukładana" - mówiła Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Rewią".

Katarzyna Dowbor/YouTube @Ajin Studio
Katarzyna Dowbor/YouTube @Ajin Studio
Katarzyna Dowbor/YouTube @Ajin Studio

Maria Dowbor zadebiutuje w telewizji

Córka Katarzyny Dowbor choć długo się opierała rodzinnej tradycji, wiele wskazuje na to, że w końcu jej uległa i jeszcze w tym roku może pojawić się w telewizji. Jak donosi "Rewia", Maria "myśli o konsultacjach psychologicznych w różnych programach". Miałaby odbyć studencki staż właśnie w taki sposób.

Jeśli wierzyć doniesieniom tygodnika, córka Katarzyny Dowbor nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, ale wielce prawdopodobne, że zadebiutuje przed kamerami jeszcze jesienią tego roku.

Maria, córka Katarzyny Dowbor/YouTube @Ajin Studio
Maria, córka Katarzyny Dowbor/YouTube @Ajin Studio
Maria, córka Katarzyny Dowbor/YouTube @Ajin Studio

Jesteście ciekawi, jak spiałaby się córka Kasi Dwobor?

To też może cię zainteresować: Starsza kobieta poprosiła Radosława Majdana o pomoc finansową. Jak zachował się były piłkarz? Zdjęcia są jednoznaczne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pogoda nie będzie nas rozpieszczać. IMGW ostrzega przed możliwymi burzami i opadami śniegu

O tym się mówi: Będziemy przechodzić na emeryturę wcześniej? Niebawem zapadnie ostateczna decyzja. Kto mógłby skorzystać z obniżenia wieku emerytalnego