Głośne romanse, zaręczyny, śluby i rozwody to z pewnością jedne z najbardziej emocjonujących tematów polskiego show-biznesu. Wszyscy fani najbardziej znanych rodzimych celebrytów z zainteresowaniem śledzą ich miłosne poczynania i chętnie dowiadują się coraz to nowych prywatnych szczegółów.

Są jednak na naszej celebryckiej scenie gwiazdy, które dostarczają publice nieco mniej podobnych emocji. Ci amanci od lat skutecznie unikają ślubnego kobierca. Którzy polscy gwiazdorzy wciąż są kawalerami?

Tomasz Karolak

Chociaż wielu osobom Karolak może kojarzyć się głównie z postacią męża i ojca w "Rodzince.pl", to rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Aktor doczekał się co prawda dwójki dzieci z jedną z największych fanek teorii spiskowych, Violą Kołakowską, jednak do zwieńczenia jakiegokolwiek związku ślubem wciąż mu daleko.

Kuba Wojewódzki

Uwielbiany prezenter przez wielu nazywany jest "najstarszym kawalerem w Polsce". Jest w tym ziarno prawdy - Wojewódzki już niebawem skończy 60 lat, a na jego horyzoncie wciąż nie pojawiła się żadna życiowa partnerka. Nawet jego jedynych poważnych związków - z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk - nie udało mu się doprowadzić nawet do momentu zaręczyn, z których zresztą niejednokrotnie sobie żartował.

Chociaż Wojewódzki co jakiś czas próbuje zwieść fanów wypowiedziami o ślubie czy dzieciach, to już nikt, kto dobrze zna prezentera, nie jest w stanie w to uwierzyć...

Misiek Koterski

Chociaż aktor przez długi czas pozostawał w wąskim gronie starych kawalerów, to przez moment fani mieli nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieni - wszedł on bowiem w poważniejszy związek z Marcelą Leszczak, z którą doczekał się także dziecka.

Niestety, chociaż według wielu tworzyli zgrany duet, Misiek i Marcela w końcu się rozstali, a gwiazdor szybko odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Wciąż nie zapowiada się jednak na to, by miała to być poważna relacja.

Tomasz Kammel

Ten polski prezenter od lat wzbudza wśród Polek skrajne uczucia. Przystojny gwiazdor, chociaż od lat pragnął stabilizacji, nie mógł się ustatkować u boku jednej kobiety. Z czasem jego związki stawały się coraz mniej medialne, a niedawno dziennikarz ostatecznie przyznał, że... już na zawsze pozostanie kawalerem.

Gwiazdor wyznał, że rzeczą, która jest dla niego w związku wręcz nie do przeskoczenia, jest... wspólne mieszkanie. Czy kiedyś uda mu się przezwyciężyć te trudy?

Wszyscy polscy fani z niecierpliwością czekają na kolejne miłosne nowości z życia tych słynnych kawalerów.

Zobacz także: Miłosz Kłeczek to jeden z najdroższych dziennikarzy TVP. Ile zarabia ulubieniec Kurskiego? Ta kwota powala na kolana

Może cię zainteresować: Krzysztof Krawczyk zostanie upamiętniony w wyjątkowy sposób. Czy syn muzyka również zrobi wielką karierę? Fani są wzruszeni do łez

Pisaliśmy również o: Aleksandra Rosiak była porównywana do Grażyny Torbickiej, ale odeszła z TVP. Czym teraz się zajmuje