Chociaż Marcelina Ziętek stała się znana głównie za sprawą swojego związku z Piotrem Żyłą, to sama również ciężko pracuje na swój wizerunek - na co dzień zajmuje się modelingiem, a także grywa w serialach takich jak "19+" czy "Szkoła". Jak na prawdziwą celebrytkę przystało, Marcelina chętnie dzieli się swoim życiem za pomocą mediów społecznościowych, a fani z całej Polski chętnie śledzą jej poczynania.

Wczoraj modelka opublikowała na swoim Instagramie kadry, które skradły serca wszystkich internautów. Co było na nich widać?

Te ujęcia rozgrzeją wszystkich fanów

Moment, w którym Piotr Żyła oficjalnie oznajmił, że spotyka się z Marceliną Ziętek, był dla jej kariery przełomowy - to właśnie wtedy w stronę aspirującej gwiazdy zwróciły się oczy mediów. Modelka szybko zyskała rozgłos i sympatię zarówno wśród fanów skoczka narciarskiego, jak i innych Polaków, a obecnie sama posiada pokaźne grono wielbicieli.

Wszyscy sympatycy poczynań Marceliny w sieci byli wczoraj pozytywnie zaskoczeni. Dziewczyna wybrała się bowiem nad polskie morze, by nieco się rozerwać i odpocząć od trudów codzienności.

źródło: Instagram/marceepan
źródło: Instagram/marceepan

Modelka nie szczędziła swoim instagramowym obserwatorom odważnych ujęć z opalania i kąpania się w Bałtyku. Na kilku z nich pokazała tak dużo ciała, że wielu jej wielbicieli było wręcz zachwyconych. Internauci nie szczędzą dziewczynie komplementów na temat wyglądu.

Patrząc na Marcelinę trzeba przyznać, że Piotr Żyła to prawdziwy szczęściarz!

Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc relacjonuje swój wakacyjny wyjazd. Takiego wypoczynku może jej pozazdrościć każdy. Ważny apel gwiazdy

Może cię zainteresować: Jacek Kurski spędza czas z rodziną. Mała Anna Klara Teodora rośnie jak na drożdżach. Urocza dziewczynka

Pisaliśmy również o: Bartłomiej Kasprzykowski przenosi się pamięcią do jednego ze swoich ślubów. Ile razy aktor się żenił? "Tracę rachubę"