Blanka Lipińska to bez wątpienia jedna z odnoszących największe sukcesy polskich celebrytek ostatnich lat. Autorka powieści "365 dni" nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów i swoich rodaków - wszyscy chętnie śledzą poczynania pisarki, a w szczególności jej życie miłosne.

Nic więc dziwnego, że jedno z ostatnich opublikowanych przez Blankę zdjęć spotkało się z ogromnymi emocjami ze strony internautów... Co było na nim widać?

Lipińska znów w związku?

Zaraz po swojej premierze w 2018 roku, książka "365 dni" szybko stała się w Polsce bestsellerem, a jej autorka, Blanka Lipińska, urosła do miana idolki. Sławę pisarki spotęgowała ekranizacja powieści, która pojawiła się w kinach na początku 2020 roku i przyciągnęła na sale miliony widzów.

Uwielbiany przez widzów na całym świecie erotyk - pomimo braku uznania ze strony krytyków - doczekał się swojej książkowej kontynuacji, a w trakcie tworzenia jest również kolejna część ekranizacji. Co więcej, niedawno Lipińska zapowiedziała pojawienie się kolejnego filmu jej autorstwa!

"Film stał się dla mnie nową, wielką miłością, którą planuje pielęgnować. Dlatego drżyjcie krytycy, bo otóż otworzyłam kinematograficzną puszkę Pandory. Tak, napisałam już nowy scenariusz! Tak, będzie to kolejny erotyk" - zapowiedziała dumna autorka.

Jak to często jednak bywa, sukcesy zawodowe nie zawsze idą w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Jakiś czas temu Lipińska rozstała się bowiem z Aleksandrem Milwiw-Baronem, z którym pozostawała w związku przez cały rok 2020. Obecnie pisarka oficjalnie jest singielką. Tym większe zaskoczenie wzbudziło jedno z opublikowanych przez nią ostatnio zdjęć...

Autorka "365 dni" postanowiła nieco odpocząć od trosk życia codziennego i wybrała się na wakacje. Obecnie przebywa w Monako, a swoje przygody regularnie relacjonuje za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam pojawiło się jej zdjęcie z pewnym tajemniczym mężczyzną...

Blanka szybko jednak uprzedziła falę domysłów i zaraz po opublikowaniu zdjęcia zaznaczyła, że pozujący z nią mężczyzna to jedynie jej przyjaciel - a w dodatku zajęty przyjaciel!

Wygląda na to, że fani Lipińskiej będą musieli jeszcze trochę poczekać na nowe doniesienia z jej miłosnych podbojów...

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska zapowiedziała swój wielki powrót na antenę. Pewnej osobie się to nie spodobało. O co chodzi

Może cię zainteresować: Paulina Smaszcz złapała się za głowę na słowa internautki. Co dziennikarka przeczytała na swój temat? Zabawne nieporozumienie

Pisaliśmy również o: Aida Kosojan-Przybysz przewidziała, co nas czeka w 2021 roku? Jej słowa trafiają do wielu