Jak zaznaczyła w jednym z wywiadów, należy rozgraniczyć wizję od życia. Co to oznacza? Należy to zrobić po to, aby nie narażać się ciągle na życie w strachu, które nie jest życiem dobry, ani szczęśliwym.

Przestrzega przed nadużyciem mocy, jaką mamy w rękach?

Jest mistrzynią w interpretacji znaczenia snów, wszędzie doszukuje się znaków i symboliki, nawet wówczas, gdy podczas prowadenia jednego z odcinków "Kalendarza Mocy" zaczęły się problemy techniczne, gdy zaczęła mówić o toksycznych ludziach. Aida wierzy, że otaczani jesteśmy celową dezinformacją, a symbolika ma często kluczowe znaczenie dla ludzkiego rozwoju.

Była w stanie wyczuć, że kobieta ma problem z rozpoczęciem nowego życia po śmierci ukochanego z powodu pierścionka noszonego na palcu, na którym miała się znaleźć obrączka. Jasnowidzka poradziła kobiecie zdjęcie pierścionka. Kobieta posłuchała i teraz cieszy się szczęśliwym życiem z cudowną rodziną.

Rok 2021 nazwała rokiem walki i strachu. Walczymy o wszystko, a polki porównała do warszawskiej syreny. Wspomniała o mieczu w dłoni owej syrenki, jednak przestrzegła, aby posłużył on jedynie do obrony, a nie ataku i skrzywdzenia kogokolwiek.

Ostatnie protesty kobiet mogą nieco skojarzyć się z tym porównaniem - To naturalne, że mamy w sobie strach przed wojną. To jest lęk, tych którzy wojnę przeżyli, lęk który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. To rok, w którym o wszystko walczymy, a kobieta polska to jest jak syrenka warszawska. Miecz i do przodu. Oby ten miecz nie był podnoszony do ścięcia kogoś, on jest tylko do samoobrony.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Urszula cierpi jako wdowa od niemal dwóch dekad. Cały ten czas czuje obecność męża

Zerknij: Na jaw wyszły fakty o zdrowiu Krzysztofa Krawczyka? Wdowa ujawniła prawdę o nieuleczalnej chorobie. O co chodzi