Jak przypomina portal "Jastrząb Post", po wielu latach starań Idzie Nowakowskiej udało się wreszcie spełnić marzenie o zostaniu mamą. W szczerym wywiadzie gwiazda TVP opowiedziała o macierzyństwie i o tym, jak narodziny synka wpłynęły na jej małżeństwo.

Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie

Ida Nowakowska i Jack Horndon bardzo chcieli zostać rodzicami i wreszcie ich marzenie się spełniło. Przywitali na świecie synka. Para do tej pory nie zdecydowała się zdradzić, jakie imię wybrali dla swojej pociechy, choć wiadomo, że ma ono charakter międzynarodowy. Jak przyznała Ida Nowakowska, imię wybierali wspólnie, tak aby nie stanowiło ono problemu ani dla polskiej, ani dla amerykańskiej części ich rodziny.

W rozmowie z "Twoim Imperium" Ida Nowakowska odniosła się między innymi do swojego szybkiego powrotu do pracy. Niedługo po poradzie wzięła udział w nagraniu finałowego odcinka programu "Dance Dance Dance", za co spadła na nią fala krytyki. Przyznała, że gdyby jej praca wymagała od niej przebywania poza domem ośmiu godzin, z pewnością nie wróciłaby do aktywności tak szybko. Na szczęście nagranie wspomnianego odcinka zajęło niespełna półtorej godziny.

Ida Nowakowska przyznała, że jest "absolutnie zakochana w swoim synku". Jego pojawienie się na świecie przyniosło ze sobą wiele zmian i nowych obowiązków, ale gwiazda TVP zapewnia, że dzięki dobrej organizacji może wszystkiemu sprostać. Gospodyni "Pytania na śniadanie" dodała, że narodziny synka nie pozostały bez wpływu na jej małżeństwo.

"Gdy na świat przyszedł nasz syn, miłość Jacka i moja osiągnęła inny, nieznany nam wcześniej wymiar. Poznajemy siebie w nowych rolach, jakie napisało dla nas życie. To jest bardzo ekscytujące" - zdradziła Nowakowska, dodając, że bycie mamą jest na ten moment dla niej największym wyzwaniem.

Zaskoczyło was podejście Idy Nowakowskiej?

To też może cię zainteresować: Ten problem spędza wokalistce sen z oczu. Czego najbardziej nie lubi Beata Kozidrak? Zaskakujący fakt o artystce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle ponownie usłyszała wiele przykrych słów od swojego ojca! Co powiedział? Thomas Markle nie oszczędził córki nawet w dniu jej 40. urodzin

O tym się mówi: Profesor Simon zdobył się na budzące grozę wyznanie. Wiadomości, które otrzymał od antyszczepionkowców są przerażające. Co się stało