W sieci i na łamach prasy wciąż krążą mity o tym, że Meghan Markle rzekomo miała być bardzo władcza w stosunku do pracowników pałacu, w którym mieszkała w Wielkiej Brytanii. Głośno zrobiło się wtedy, gdy wyszło na jaw, że krzyczała na członka personelu w towarzystwie przerażonej tym incydentem Kate. Już wówczas między paniami nie narodziła się miła atmosfera.

Jaka była rzeczywistość? Czy Meghan naprawdę dopuszczała się słownych aktów przemocy? Jeden z byłych pracowników sekcji public relations Pałacu Kensington wyjawił szczerze, co sądzi na ten temat. Porównał zochanie żony księcia Harry'ego do opanowania Kate.

Meghan podchodzi do tego wszystkiego tak, jakby nadal była aktorką. I oczywiście bycie częścią brytyjskiej rodziny królewskiej wiąże się z czymś bardzo podobnym do aktorstwa. Nie pozwoli innym mówić jej, jaką rolę ma do odegrania – chce interpretować rolę według własnego uznania i martwi się, że ludzie będą na nią patrzeć z góry lub traktować ją inaczej, ponieważ jest rozwiedzioną, mieszaną rasowo Amerykanką, a w rodzinie królewskiej są osoby konserwatywne, które patrzą na nią z góry, a ona o tym wie.

Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle

Według źródła Markle chciała być jednocześnie tak samo uwielbiana i przyziemna jak księżna Diana, a jednocześnie uważała, że każdy jej rozkaz powinien być natychmiast wykonywany. Słuszna metoda?

To sprawia, że ​​czasami przesadza – nie ma sposobu radzenia sobie z ludźmi jak Kate. Zanny przykład, kiedy Kate była przerażona, gdy Meghan krzyknęła na członka personelu Kate – to był zdecydowanie początek dyskusji o opuszczeniu Pałacu Kensington. I jak wiele osób nieprzyzwyczajonych do radzenia sobie ze służbą, Meghan przesadzała z władczością. Dlatego z jednej strony chce być jak Diana, Księżniczka Ludu, a z drugiej chce, aby ludzie stali na baczność, kiedy pstryknie palcami.

Niestety taka postawa nie wpłynęła korzystnie na wizerunek Meghan w mediach. Cóż, może niedługo osiągnie upragniony spokój.

Meghan Markle/ intagram: meghanmarkle_official
Meghan Markle/ intagram: meghanmarkle_official
Meghan Markle/ intagram: meghanmarkle_official

To również może Cię zainteresować: Lewandowska, Przetakiewicz, Szelągowska czy Siwiec. Która Z Nich Ma Najładniejszą Kuchnię

Zobacz także: Monika Richardson Opublikowała Ciekawe Zdjęcie. Jak Wyglądała W Czasach Liceum