Kuchnie gwiazd urządzone są w odmiennych stylach, choć trzeba przyznać, że króluje ten minimalistyczny i nie wyróżnia się on niczym charakterystycznym na tle pomieszczeń, które możemy znaleźć w każdym domu przeciętnego Polaka. Meble w stylu Ikea? Prostota wygrywa, ale czy niektóre z tych kuchni nie wyglądają mało przytulnie? Sami oceńcie!

Na pierwszy rzut pójdzie warszawskie mieszkanie Lewandowskich. Sportowcy bywają w nim rzadko i może właśnie zaaranżowane jest ono w tak minimalistycznym stylu. Jednak czy nie przypomina on Wam szpitalne korytarze? Wszędzie panuje sterylna szarość.

Teraz weźmy na tapetę kuchnię Natalii Siwiec. Biel połączony ze złotem mógłby dać gwarancję jakości, ale jednak w tym wnętrzu również brakuje przytulności. Podoba Wam się to podłużne, wąskie okienko pod szafkami? Oryginalny pomysł.

Dorota Szelągowska postawiła na ciemny kolor mebli. Klasycznie, elegancko, ale wciąż trochę mało ekstrawagancko jak na wizję projektantki wnętrz, która urządza mieszkania innym. Myśleliśmy, że córka pisarki bardziej zaszaleje i pokaże swoją kreatywność.

W rankingu naszym subiektywnym zdaniem wygrywa jednogłośnie kuchnia Joanny Przetakiewicz. Urządzona w stylu glamour. Widać, że projektantka mody przywiązuje dużą wagę do szczegółów, ponieważ dobiera nawet zastawę stołową do podłogi. Klasyczne biel i czerń w nietypowym połączeniu ze złotem dają świetny efekt! Można się zachwycać.

A według Was, która kuchnia gwiazd jest najładniejsza?

To również może Cię zainteresować: Monika Richardson Opublikowała Ciekawe Zdjęcie. Jak Wyglądała W Czasach Liceum

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Nie Mogli Doczekać Się Wesela. Zaliczyli Drobną Wpadkę