Pierwsze dziecko Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony jest już w domu z rodzicami. Aktorka i siatkarz pochwalili się tą cudowną wiadomością kilka dni temu w mediach społecznościowych.

Zofia Zborowska opublikowała na swoich mediach społecznościowych urocze nagranie

Zosia Zborowska urodziła. Aktorka, która relacjonowała przebieg swojej ciąży zupełnie inaczej niż jej koleżanki celebrytki, właśnie została mamą. Zosia, choć pochwaliła się w Internecie ciążą (co prawda późno), pokazywała stan błogosławiony z nieco innej strony niż większość ciężarnych. Zosia nie żałowała słów opisujących negatywne stany, które towarzyszyły jej w ciąży. Nie starała się koloryzować i cukierkowo opowiadać o samych zaletach ciąży.

Na szczęście wszystkie dolegliwości ciążowe ustąpiły, a teraz Zosia może w końcu zaopiekować się małą Nadzią. O narodzinach córeczki powiadomiła dopiero tydzień po porodzie.

Jej pupil wspaniałe opiekuje się małą Nadzią

Aktorka nie zdecydowała się również na pokazanie twarzy dziecka. Zosia, która ceni swoją prywatność, z pewnością zdradzi to, co uważa za stosowne.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona sprawdzają się w roli świeżo upieczonych rodziców. Na Instagramach aktorki i sportowca pojawiły się urocze rodzinne zdjęcia. Największą furorę zrobiło jednak nagranie opublikowane przez Zofię Zborowską. Aktorka pokazała jak jej suczka Wiesia opiekuje się noworodkiem.

Uroczy psiak przyniósł nawet małej Nadziei pieluszkę! Zofia Zborowska stwierdziła, że Wiesia jest wspaniale sprawdza się w roli starszej siostry.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO