Jak podaje portal "Plotek", Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki co jakiś czas udają się na wspólne wakacje, by odpocząć od codziennych obowiązków. Młodzi aktorzy tym razem zrezygnowali z transportu lotniczego i postanowili ruszyć w trasę samochodem. Objeżdżają i zwiedzają popularne europejskie miasta. Zawitali już do Amsterdamu, a teraz przebywają we Francji, a dokładniej w Paryżu.

Gdzie zatrzymali się zakochani? W paryskim Intercontinental. Zdążyli już pochwalić się wnętrzami niezwykle luksusowego apartamentu, w którym przyszło im spędzić kilka nocy. Warunki są nieziemskie, a widok z okna jeszcze bardziej niespotykany, a według Julii - najlepszy w Paryżu.

Okazuje się, że cena za noc jest równie nieziemska jak oferowane luksusy. Doba hotelowa kosztuje (w zależności od wybraanych udogodnień i apartamentu) od dwóch do pięciu tysięcy złotych. Znając możliwości finansowe gwiazd, które potrafią wydać na pobyt w takich luksusach nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, ta cena nie jest wygórowana, a warunki rzeczywiście niespotykane.

Jak Julia i Nikodem spędzają czas w Paryżu? Celebryci zdązyli już odwiedzić Luwr i zrobić sobie zdjęcie między innymi z Mona Lisą.

Jesteśmy ciekawi, jakie kraje i miasta zamierzają jeszcze zwiedzić podczas tej europejskiej wycieczki. Przypomnijmy, że w tym samym czasie w Warszawie ślub wziął były partner Wieniawy - Antek Królikowski, który ożenił się z Joanną Opozdą.

To również może Cię zainteresować: Martyna Wojciechowska Spędza Czas Z Córką. Jak Radzi Sobie Po Rozstaniu Z Mężem

Zobacz także: Wojciech Cejrowski Przerwał Milczenie. Szczera Wypowiedź Na Temat Podwyżek Dla Polityków