Mało kto spodziewał się tak szczerego wyznania Roksany Węgiel, która od dłuższego czasu milczy na temat miłości i związków. Jak podaje portal "Party", młodziutka wokalistka odpowiadała na Instagramie na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło "krasza z dzieciństwa", czyli osoby, w której Roxie była zauroczona jako mała dziewczynka.

Węgiel zaznaczyła ze śmiechem, że takich obiektów westchnień było u niej sporo!

A był i to nie jeden, haha! Roksana Węgiel

Gwiazda nie zdradziła, kim byli wybrankowie jej serca, ale wspomniała o swoich platonicznych "miłościach" do aktorów.

A celebrity crash z dzieciństwa to Robert Pattison ze "Zmierzchu" i ten dzieciak z Karate Kid. Roksana Węgiel

Przypomnijmy, że Roxie ma już za sobą jeden głośny medialny związek. Tuż po wygranej w "The Voice Kids" wzięła udział w Eurowizji Junior, którą również zwyciężyła. To właśnie tam poznała niejakiego Daniela - muzycznego reprezentanta Białorusi, z którym połączyła ją szczególna więź.

Nastolatkowie najpierw się przyjaźnili, później jednak oficjalnie ogłosili, że są parą. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a za główną przyczynę rozpadu uznano odległość i szybko rozwijającą się karierę Roxie. Pamiętacie, co nastolatka mówiła wówczas o miłości?

To właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością.

To również może Cię zainteresować: Olga Kalicka Podjęła Decyzję, Której Potem Żałowała. A Wszystko Za Namową Dody. O Co Chodzi

Zobacz także: Tomasz Kammel Pochwalił Się Luksusowym Apartamentem. Wnętrza Robią Wrażenie