Jak podaje "Super Express", Anna Mucha nie tak dawno wybrała się do jednej z warszawskich restauracji, w której serwowane są owoce morza i zapłaciła za obiad potężną sumę, która według niej nie była adekwatna do jakości oferowanego jedzenia. Gwiazda podzieliła się negatywną opinią na temat tego miejsa w sieci i tym samym rozpoczęła tzw. aferę rachunkową.

Po tym incydencie musiała mierzyć się nie tylko z pochlebnymi opiniami, ale głównie z tymi mało przyjemnymi. Internauci uznali jej zachowanie za oznakę braku taktu. Teraz jednak o sprawie zapomnieli i z radością znów komentują jej życie prywatne, doceniając talent córki aktorki - dziesięcioletniej Stefanii.

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie w pełnym makijażu, z czarną woalką. Niektórzy zmartwieni fani dostrzegli w tej stylizacji smutne dno i myśleli, że aktorka wybiera się na pogrzeb, ale prawda okazała się o wiele bardziej przyjemna. Za taki look odpowiedzialna była właśnie dziesięcioletnia Stefania, która już w tym wieku wykazuje zainteresowanie wizażem i modą.

Gwiazda pochwaliła się talentem córki.

Córka mnie tak umalowała, wystylizowała, urządziła.

Fani docenili umiejętności dziewczynki.

Wielkie brawa dla Stefanii. Ma talent. Zdolna dziewczyna!

Samą Muchę w niecodziennej stylizacji porównali do Victorii Beckham.

Pięknie jak Wiktoria Beckham na weselu księcia Williama i Kate Middleton w kwietniu 2011 roku.

Anna podoba Wam się w takiej wersji?

To również może Cię zainteresować: Tomasz Kammel Pochwalił Się Luksusowym Apartamentem. Te Wnętrza Robią Wrażenie

Zobacz także: Karolina Pisarek Szczerze O Konflikcie Z Joanną Krupą. Fani Od Dawna Czekali Na Te Wyjaśnienia