Artyści nie kryli frustracji. Jak się w tym odnalazła Edyta Górniak? Gwiazda po powrocie ze Stanów Zjednoczonych do Polski zastała rzeczywistość, która zmusiła ją do podjęcia ważnej decyzji związanej z zamieszkaniem z dala od miejskiego życia. Wieści o jej zamiarze przeprowadzki w polskie góry szybko obiegła media, a spekulacjom nie było końca...

Nie przestała kontaktować się z fanami, a nawet zbliżyła się bardziej niż wcześniej

Gdy Edyta Górniak kupiła dom na Podhalu i zamieszkała z dala od napływających z mainstreamowych mediów informacji rządowych, zaczęła odważnie mówić o faktach na temat stosowanych i wciąż zaostrzanych restrykcji związanych z popularyzacją koronawirusa, spotkała się z ostracyzmem, wyśmiewaniem przez wielu artystów i dziennikarzy. Jednak skutkiem głoszonych przez piosenkarkę informacji i poglądów nie była jedynie krytyka i wytykanie palcami. Wielu internautów, niezależni dziennikarze i artyści dzielący jej opinię wsparli artystkę, cytowali ją zgadzając się z jej zdaniem.

Gwiazda regularnie kontaktuje się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Publikuje wiele postów pełnych dobrej energii, słów otuchy w trudnym dla wielu czasie i przeprowadza transmisje na żywo, podczas których opowiada o zdobytych przez siebie informacjach dotyczących trwającej już długo sytuacji na świecie i w kraju, dzieli się z fanami własnymi wnioskami i przemyśleniami, a także odpowiada na pytania, śpiewa ludziom na dobranoc i losowo łączy się z kimś na żywo, by zamienić choć kilka słów.

Jak przyznała w wywiadzie, nie miała zbyt długiej przerwy w występach na scenie, dlatego cieszy się na samą myśl o wzięciu udziału w Wakacyjnej Trasie Dwójki, a konkretniej o występie w Augustowie.

Zapowiedziała niesamowitą atmosferę, ale przyznała się także do stresu związanego z każdym wyjściem na scenę - Nie miałam długiej przerwy na szczęście, ale i tak niezależnie od częstotliwości wystąpień zawsze mojej pracy towarzyszy stres. I niezmiennie także cieszę się ze spotkania z publicznością.

Jak zapowiedziała, swoim powrotem do utworu "Andromeda" pragnie zapewnić publiczności możliwośc do radosnego tańca.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Tomasz Lis nagrabił sobie u internautów? Skrytykował dzieci w lodziarniach po igrzyskach olimpijskich w Tokio. Co powiedział

Zerknij: Joanna Koroniewska otrzymuje niemiłe komentarze na swój temat. Sprytnie się z nimi rozprawiła