Julia Roberts bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych aktorek na całym świecie. Kobieta na szklanym ekranie zadebiutowała już w roku 1983 i od tej pory jej kariera tylko się rozpędza - grała w wielu kultowych amerykańskich filmach i serialach, jak “Notting Hill”, “Walentynki” czy “Cudowny chłopak”.

Prywatnie Julia Roberts jest żoną 52-letniego operatora Danny’ego Modera. Para poczekała się trójki dzieci: 16-letnich bliźniąt - Hazel i Phinnaeusa oraz 14-letniego Henry’ego.

Julii Roberts mogą nie spodobać się plany jej córki

Julia Roberts zawsze pilnie strzegła swojej prywatności i chciała by jej życie rodzinne pozostawało tajemnicą. Słynnej aktorce mogą nie spodobać się plany jej jedynej córki.

Julia Roberts. Źródło: youtube.com
Julia Roberts. Źródło: youtube.com
Julia Roberts. Źródło: youtube.com

Okazuje się, że Hazel chce pójść w ślady słynnej mamy i również próbuje swoich sił w aktorstwie. Ma już nawet za sobą swój debiut - w 2016 roku wystąpiła w filmie „Dzień matki”.

Mało tego, nastolatka pojawiła się ostatnio na czerwonym dywanie na międzynarodowym festiwalu filmowym Cannes. Fani nie mogli oderwać od niej wzroku. Jest uderzająco podobna do Julii Roberts.

Julia Roberts/ screen yt
Julia Roberts/ screen yt
Julia Roberts/ screen yt

To zaskakujące, czym chce się zająć dziecko słynnej aktorki

Festiwal Filmowy w Cannes zna niemalże każdy, zatem nic dziwnego, że pojawiają się na nim znane gwiazdy filmowe. Mąż Julii Roberts nie pokazał się jednak ze znaną żoną, a z szesnastoletnią córką Hazel, która wbudzała ogromne zainteresowanie mediów.

Skromna dziewczyna miała na sobie koronkową sukienkę w kwiaty z guzikami. Trzeba przyznać, że jest bardzo podobna do Julii Roberts.

Córka Julii Roberts. Źródło: JastrząbPost
Córka Julii Roberts. Źródło: JastrząbPost
Córka Julii Roberts. Źródło: JastrząbPost

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO