Klaudia Halejcio to aktorka, którą widzowie mogą znać m.in. z roli Andżeliki w „Złotopolskich”, a także Julii w „Na Wspólnej”. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swoje stylizacje, czy makijaże.

Fani gwiazdy chętnie biorą z niej przykład – ma naprawdę dobry gust, a to, co pokazuje w mediach społecznościowych, staje się dla nich inspiracją. Lubi pokazywać nowe miejsca, które odwiedza, fragmenty swojego życia osobistego oraz zawodowego.

Klaudia Halejcio pokazała pokój swojej córeczki

Ostatnio w życiu Klaudii Halejcio dzieją się same przełomowe wydarzenia. Na początku czerwca wraz z partnerem powitali na świecie pierwsze dziecko, a zaledwie kilka dni temu odebrali klucze do nowego, luksusowego domu.

Trzeba przyznać, że wnętrza mieszkania robią ogromne wrażenie - według tabloidów kosztowało niemalże 9 milionów złotych! Trzeba przyznać, że wnętrze domu Klaudii Halejcio wygląda jak z magazynu.

Mała Nel żyje w prawdziwym królestwie

Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z pokoiku małej Nel. Trzeba przyznać, że dziewczynka żyje w prawdziwym królestwie.

Wnętrze pomieszczenia wygląda na idealnie dopracowane. Klaudia Halejcio postawiła na jasne kolory i pudrowo różowe dodatki. Na zdjęciu widać uroczy fotel, pufę i półkę z masą maskotek. Jak Wam się podoba?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO